Arıza 29. bölüm izle! Arıza 29.

Arıza 29. bölüm izle! Arıza 29. bölüm tamamı izle! Show TV ekranlarında yayınlanan Arıza 29. bölüm tek parça izle! Arıza 4 Nisan 2021 son bölüm izle! Arıza final öncesi Haşmet diziye veda ediyor! İşte Arıza son bölüm tamamı izle!

Arıza 29. bölüm izle

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Arıza'da 4 Nisan Pazar (Bu akşam) 29. bölüm izleyicisiyle buluştu. Diziseverler, Arıza dizisinin 29. bölümünün an itibariyle Show TV ekranlarında sona ermesiyle birlikte araştırmalara başladılar. Arıza 29. bölümde neler oldu? Diziseverler, Arıza 29. bölüm izle, Arıza 4 Nisan son bölüm izle seçeneklerini araştırıyorlar. Arıza 29. bölüm izle seçeneğiyle birlikte tüm detaylar haberimizde sizlerle...

4 Nisan Arıza son bölüm izle!

03 Medya imzası bulunan Arıza dizisi Türk yapımı aksiyon ve dram dizisi olarak ekranlara geliyor. Yeni sezonun ilgiyle takip edilen ve sevilerek izlenen yapımları içerisinde yerini alan Arıza dizisi her hafta heyecan ve aksiyon dolu bölümleriyle seyircileri ekranları başına kilitliyor. Adalet ve intikam uğruna verilen bir mücadelenin seyirciye sunulduğu yapımın başrollerini Ayça Ayşin Turan ve Tolga Sarıtaş üstleniyor.

Her hafta pazar akşamı saat 20.00'de yeni bölümleriyle seyirci karşısına geçen Arıza dizisinde yaşanan sahneler seyircileri adeta heyecan dolu bir serüvenin içine sokuyor. Show TV'nin beğenilerek takip edilen ve izlenme rekorları kıran dizisi Arıza, Pazar günü akşamları Show TV ekranlarında milyonlarca seyirciyi ekranları başına kilitlemeyi başarıyor. Arıza; dürüst, namuslu, mert ve iyilik dolu bir insan olan Ali Rıza'nın yaşamının değişmesini anlatıyor. 03 Medya imzası bulunan Arıza dizisinin başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Ayça Ayşin Turan ile Tolga Sarıtaş üstleniyor.

Arıza 29. Bölüm İzle

Show TV ekranlarının heyecan dorukta seyredilen Arıza dizisi 29. bölüm ile seyirci karşısına geçti. Ali Rıza Balaban'dan intikamını aldı. Ve artık sıra Burak'a geliyor. Burak ise bir taraftan sayılı günleri kalan İhtiyar'dan kendisine kalacak olan güce kavuşmak için hırslanmış durumda, bir taraftan ise Ali Rıza ve Haşmet'in işini bitirmek için planlar kurma aşamasındadır. Halide'yi babası ve Ali Rıza arasında bir seçim yapmak zorunda bırakır. Ali Rıza ve Haşmet ise Burak'ın kazanacağı gücün önüne geçmek için bir yol arar. Bu yolun sokaktakileri yanlarına çekmek olduğunu düşünürler. Ali Rıza babasından ona kalan defterde adı geçen ve gölgelerden bir tanesi olan 7 numaranın peşine düşmüştür fakat çok uzaklarda aramasına lüzum yoktur. Çünkü 7 numara Ali Rıza'ya yabancı biri olmamaktadır.

Ali Rıza yıllar sonra babasını bulmuştur. Mehmet Emin'in eve gelmesi bütün ev halkını şaşırtır. Herkes hem mutlu hem de büyük bir şaşkınlık içerisindedir. Ali Rıza tekrar ailesini bir araya toplarken, Haşmet ise dağılan ailesinin hesabını sormanın peşindedir. Murat ile büyük bir hesaplaşma içerisinde girmiştir. Haşmet'in kendisine maziyi sorması ile Murat beklenmedik açıklamalarda bulunur. Mehmet Emin'in eve dönmesinden bir hayli etkilenen Rukiye, Ali Rıza'ya gerçekleri anlatmak istemiştir. Bütün cesaretini toplar ve her şeyi ortaya dökmeye başlar.

Arıza 4 Nisan Son Bölüm İzle

Ailesini katledenlerin Ersoylu kardeşler olduğu haberini alan Haşmet Ağa, ilk iş olarak Murat'ı yakalar. Murat'ı bir depoda sorgulayan Haşmet, ailesini neden öldürdüğünü ve sebebinin ne olduğunu sorar. Yaşadıklarına dayanamayan Murat Ersoylu, vicdan azabı çektiğini dile getirerek intihar eder. Son görevini yapması adına Burak'a izin veren Haşmet Ağa, Murat'ın cansız bedenini Burak'a teslim eder. Burak, abisinin vefatının ardından büyük bir acı yaşar ve intikam yemini eder.

Ali Rıza ise öğrendiklerinden sonra İhtiyar ile zor bir yüzleşme içerisine girer. İhtiyar Ali Rıza'nın kendisine söylediklerinden sonra sürpriz bir karar alır. Bu sürpriz karar Burak'ın daha da güçlenmesine sebep olur. Bu esnada Balaban ise hem Ali Rıza'yı hem de Haşmet'i en dibe düşürecek tehlikeli bir plan oluşturur. Fakat başına geleceklerden haberi yoktur.

Arıza 30 Bölüm Fragmanı İzle

Bu akşam saat 20.00'de 29. yeni bölümüyle ekranlara gelen Arıza dizisinin sonlanmasının ardından Arıza dizisini ilgiyle yakından takip eden seyirciler gelecek hafta dizide yaşanacakları merak etmeye başladı. Gelecek hafta Arıza dizisinde neler yaşanacağını araştırmaya başlayan izleyiciler Arıza dizisi 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusuna yanıt arıyor. Arıza 30. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz sizlerle bu sayfadan paylaşacağız.