Arıza 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Haşmet ölecek mi? Halide'ye büyük şok

Arıza 8. bölüm fragmanı yayınlandı.

Televizyon 29.10.2020 - 00:47 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Arıza 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV ekranların sevilen dizisi Arıza 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Arıza 8. bölümüyle 1 Kasım Pazar akşamı show TV ekranlarında yayınlanacak. Arıza 8. bölüm fragmanı Haşmet ölecek mi? Halide'yi şok eden olay ne?

Arıza 8. Bölüm Fragmanı

Ekranların sevilen dizisi Arıza yeni bölümleriyle nefes kesmeye devam ediyor. Heyecanın hiç eksik olmadığı Arıza 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Arıza 8. bölüm fragmanında neler yaşandı? Ali Rıza ve Burak neden karşı karşıya geliyor? Halide, kolyenin sırrını babasına açıklayacak mı? İşte detaylar…

Arıza 8. bölüm fragmanı 1 Kasım 2020!Show TV’de yayınlanan Arıza dizisi gerilim ve heyecan yüklü bölümleriyle seyircinin dikkatini çekmeye devam ediyor. Pazar akşamlarının vazgeçilmezi halinde gelen dizi güçlü oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor. Sıradan bir taksiciyken arabasına aldığı Halide nedeniyle hayatı tamamen değişen Ali Rıza, mafya içerisinde yükselmeye devam ediyor. Haşmet’in sağ kolu olarak girdiği mafya dünyası içerisinde en büyük düşmanı Burak oluyor. Kızkardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu Burak’tan ve onu destekleyen konsersyumdan intikam almak için yemin ediyor. Bu esnada yolu gizli servis ile kesişiyor. Mafya içerisinde köstebek olarak dahil olan Ali Rıza, hem ailesi hem de hayatı için kıran kıran bir mücadele sergiliyor.

Halide ise masumiyeti ve farklı kişiliğiyle ilk günden dikkatini çekiyor. Halide ve Ali Rıza arasında imkansızlıklara dayanan bir aşk hikayesinin kıvılcımları çakılıyor. Heyecanla takip edilen Arıza 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Burak, Halide ve Ali Rıza arasındaki ilişkiden rahatsız olmaktadır. Halide’ye karşı duyduğu büyük aşk nedeniyle üst üste hatalar yapar. Ali Rıza’yı öldürmek için en son pusu kurulmasını emretmişti. Lakin, Ali Rıza pusudan sağ kurtulmayı başardı. Şimdi sıra Ali Rıza’ya geçti.

Haşmet, Ali Rıza’ya mafya ilişkileri hakkında yol göstermeye devam ediyordu. Haşmet ve Halide arasında da duygusal anlar yaşandı. Arıza 8. bölüm fragmanında Halide’nin annesini ve ağabeylerini kaybetmekten dolayı yaşadığı derin acıya şahitlik ediyoruz. Yıllar sonra ilk hayatına birini dahil eden Halide, Ali Rıza’nın zarar görmesini engellemek istiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@