Yapımını O3 Medya'nın üstlendiği Arıza dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Dizide gelişecek olayları ilk kez gördüğümüz tanıtım herkesi heyecanlandırırken Arıza dizisinin oyuncuları ve konusu nedir? Arıza ne zaman başlayacak? Hangi gün ekranlara gelecek?

Yapımını O3 Medya'nın üstlendiği Arıza dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Dizide gelişecek olayları ilk kez gördüğümüz tanıtım herkesi heyecanlandırırken Arıza dizisinin oyuncuları ve konusu nedir? Arıza ne zaman başlayacak? Hangi gün ekranlara gelecek? gibi detaylar her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için bu soruların yanıtlarını haberimizde derledik.Show TV'nin yeni dizisi Arıza'nın yönetmen koltuğunda da Recai Karagöz otururken, dizinin senaryosunu Ozan Aksungur kaleme alıyor.

Çekimleri İstanbul'da tüm hızıyla devam eden Kurşun dizisinin tanıtımı çok dikkat çekti. Diziden ilk görüntüleri izleyen herkes teaserı çok kaliteli bulurken, kadroya da övgüler yağdı. Özellikle OlgunToker'in Bir Aile Hikayesi'ndeki naif karakterinin ardından takıntılı, psikopat bir adama hayat verecek olması herkesi heyecanlandırdı. 

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!


Öte yandan tanıtımda Arıza dizisinin yayın tarihi konusunda bilgi verilmedi. Sadece çok yakında - eylül ayı gibi - başlayacağı söylendi. Yani Arıza ne zaman başlayacak henüz bilemiyoruz.

Arıza dizisinin oyuncuları kimler?​Başrollerini Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan ve Olgun Toker'in paylaştığı dizinin kadrosunda; Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi isimler de yer alıyor.Dizide Ali Rıza karakterine  Tolga Sarıtaş hayat verirken, gazeteci Halide'ye ise Ayça Ayşin Turan hayat verecek. Diğer karakterlerin detayları henüz belli olmadı. Ancak açıklandığı gibi sizlerle paylaşacağız...Arıza dizisinin konusu nedir?Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide'nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide'nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.