Show TV ekranlarında reyting rekorları kıran Arıza dizisi final yaptı! Hayranları dinlemeden final yaptıran Show TV tepkiler yükseliyor! Peki Arıza neden bitti? Arıza dizisi neden final oldu? Arıza tekrar başlar mı? Arıza neden bitti? Ekranların sevilen

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!
Show TV ekranlarında reyting rekorları kıran Arıza dizisi final yaptı! Hayranları dinlemeden final yaptıran Show TV tepkiler yükseliyor! Peki Arıza neden bitti? Arıza dizisi neden final oldu? Arıza tekrar başlar mı?

Arıza neden bitti?

Ekranların sevilen dizisi Arıza final yaparak ekran macerası tamamladı! Yayınlandığı pazar akşamları çok sevilen Arıza, yüksek reytinglere rağmen bitti! Ancak Arıza dizisinde yine en yüksek ihtimalle bitişi tam reyting değil. Özellikle Arıza dizisi sette yaşanan yönetmen ve oyuncu kavgaları sebebiyle bitti! Pazar akşamları yine çok izlenen Arıza dizisi tüm reytingleri Menajerimi Ara dizisine gidecek!

Arıza neden final yaptı?

Arıza erken finali arkasında sette yaşanan kavgalar ve peş peşe gelen yeni dizi teklifleri var. Sezon sonuna kadar Arıza dizisi devam edebilirdi ancak yönetmen yardımcıları ve başroller Arıza dizisini bitirme de büyük etken oldu. Show TV daha fazla dayanamadı ve Arıza dizisini apar topar yayından kaldırdı!

Arıza başka kanala geçer mi?

Artık televizyonda adeta savaş var! Bu sebeple herhangi bir dizinin bitmesi sonrası kanal değiştirmesi mucize. Bu sebeple Arıza dizisi başka kanala geçme ihtimali bulunmuyor!

Ayça Ayşin Turan ve Tolga Sarıtaş çok üzgün!

Show TV dizisi Arıza bitmesine en çok Ayça Ayşin Turan ve Tolga Sarıtaş üzgün olduğu öğrenildi. İki yıldız isim Arıza bitmesiyle adeta hayal kırıklığı yaşadı ve şok oldu! Hem Tolga Sarıtaş hem Ayça Ayşin Turan son set gününü gözyaşlarıyla tamamladığı öğrenildi.

Arıza severler için 11 Nisan 2021 son Arıza günü! Arıza dizisi bugün biterek ekran macerasını tamamladı!