Show TV'nin sevilen aksiyon dizisi Arıza bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Arıza dizisi oyuncuları kim? Arıza dizisi konusu ne? Arıza dizisi nerede çekiliyor? Arıza dizisi yeni gelen oyuncular kim? Arıza dizisi hangi semtlerde çekiliyor? Arıza d

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!
Show TV'nin sevilen aksiyon dizisi Arıza bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Arıza dizisi oyuncuları kim? Arıza dizisi konusu ne? Arıza dizisi nerede çekiliyor? Arıza dizisi yeni gelen oyuncular kim? Arıza dizisi hangi semtlerde çekiliyor? Arıza dizi karakterleri?

Arıza dizisi yeni bölümleriyle her Pazar seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Arıza dizisi konusu ve oyuncuları bu bağlamda dizi izleyicileri tarafından araştırılan konular arasında bulunuyor. İddialı bir senaryoya ve zengin bir kadroya sahip olan dizide her hafta seyirciyi farklı bir sürpriz bekliyor.

Arıza Dizisi Konusu


Kendi halinde bir hayata sahip olan taksici Ali Rıza, karanlık dünyanın en büyük patronlarından birinin kızı ile yolları kesişir. Ali Rıza ve müşterisinin bu karşılaşmanın sonucunda hayatları tamamen değişmeye başlayacaktır. Arıza taksicinin şehrin krallarıyla girmiş olduğu büyük mücadeleyi ve bu mücadelenin etrafında Halide ile yaşamış olduğu aşkın hikayesini konu ediniyor.

Arıza Dizisi Oyuncuları


Arıza dizisi oyuncu kadrosu ise Tolga Sarıtaş, Ahmet Mümtaz Taylan, Ayça Ayşin Turan, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Ali Rıza Kubilay olmaktadır. Diziye her geçen gün yıldız isimler dahil olmaya devam ediliyor. Diziye yeni katılacak isimlerin ise duyurulacağı tahmin ediliyor. Şu an dizinin kadrosunda bir değişiklik olmadığını ekleyerek, kadroya yeni katılacak kişiler olması halinde bunun duyurulacağı kesinleşti.


Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu


Tolga Sarıtaş: Tolga Sarışta 30 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Halil Akkanat lisesinde tamamlayan Sarıtaş sonrasında oyunculuğa yönelerek çeşitli tiyatrolarda sahne almıştır. Oyunculuğa ek olarak baterist ve gitarist olarak çeşitli müzik gruplarında yer aldı. Sarıtaş günümüze kadar pek çok ünlü yapımda rol aldı. Özellikle Arıza dizisindeki performansı ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu bu dizide Ali Rıza karakterine hayat veriyor.Ayça Ayşin Turan: Ekim 1992 tarihinde Sivas’ta doğan Ayça Ayşin Turan hem baba hem de anne tarafından Karadenizli’dir. Çocuk yaşlardan itibaren oyunculuğa ilgi duyan Turan 2011 yılından itibaren çeşitli yapımlarda rol almaya başladı. Günümüzde Arıza kadrosuna katılan Turan bu dizide ise Halide karakterini canlandırıyor.Ahmet Mümtaz Taylan: Arıza dizisi oyuncuları arasında yer alan Taylan Eylül 1965 tarihinde Ankara’da doğdu. Eğitimini Hacettepe üniversitesinde almış olup, 1996 yılından itibaren çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır.