Arka Sokaklar dizisinin Bahar'ı Merve Oflaz diziden ayrıldı mı?

Ve Açıklandı! Türkiye Netflix'te En Çok Hangi Dizi Ve Filmleri İzledi! Netflix Türkiye Raporu Açıklandı! Ve Açıklandı! Türkiye Netflix'te En Çok Hangi Dizi Ve Filmleri İzledi! Netflix Türkiye Raporu Açıklandı!

Kanal D'nin 10 sezondur reytinglerde zirvede devam eden dizisi Arka Sokaklar hala ilgilyle takip edilmeye devam ediliyor. Dizideki değişiklikler ise yakında takip ediliyor. Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde görülmeyen oyuncular merak konusu oldu. Diziden mi ayrıldılar?

Arka Sokaklar dizisinde Bahar karkaterini canlandıran oyuncu Merve Oflaz diziden ayrıldı mı? Arka Sokaklar Merve Oflaz diziden ayrıldı mı? Arka Sokaklar Bahar nerede? Arka Sokaklar Bahar diziden mi ayrıldı? Dizinin hayranları Merve Oflaz'ın bölümlerde yer almaması üzerine endişelendi.

Arka Sokalar dizisinde Bahar komiser nerede? Merve Oflaz diziden mi ayrıldı sorusu en çok aranan soruların başında gelindi. Peki Merve Oflaz diziden ayrıldı mı?

MERVE OFLAZ AYRILDI MI?

Arka Sokaklar dizisinde Bahar komiser karakterine hayat veren Merve Oflaz hayranlarına haberi verelim. Koronavirüs testi pozitif çıkan Merve Oflaz karantinaya alındı. Ancak endişelenmeyin tedavi süreci biter bitmez diziye geri döencek. Merve Oflaz diziden ayrılmadı.