Ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Sezona hızlı bir giriş yapmayı başaran dizi Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline geldi.

Hayat Bildiği Gibi Gelsin Dizisini Seyirci Çok Sevecek! Hayat Bildiği Gibi Gelsin Dizisini Seyirci Çok Sevecek!
Ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Sezona hızlı bir giriş yapmayı başaran dizi Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline geldi. Arka Sokaklar son bölümünde Servan’ın Rıza Baba ve ekibi tehdit ettiği anlara şahitlik ettik. Servan, ekip hakkında bilgi toplamaya devam ediyor. Rıza Baba’yı en zayıf noktadan vurmak isteyen Servan, gözdağı vermekten de çekinmiyor. Son olarak Rıza Baba’nın yeni evinin adresini öğrenmeyi başarmıştı.

Kadın çocuk dinlemeden mesajını iletmeye kararlı olan Servan, düşmanlıkta sınır tanımayacağını kanıtladı. Rıza Baba’yı korumak için her şeyi yapmaya hazır olan ekip üyeleri ise Servan’ın yerini tespit etmek için çalışmalarını sürdürdü. Rıza Baba ise ekibini korumak için onları uzak tutmanın yollarını arıyordu. Servan’ın asıl düşmanlık beslediği kişinin kendisi olduğunu düşünüyordu. Lakin, artık bir aile haline gelen ekip üyeleri de hedefteydi. Servan yeni bir hamle yaparak herkesi şaşkınlığa sürükledi. Engin’in eşi avukat Başak’ı mahkeme çıkışında kaçırmıştı. Engin, eşinden gelen aramaya yanıt verdiğinde karşısında Servan’ı buldu.

Öfkeden deliye dönen Engin karısını kurtarmak için harekete geçti. Servan, avukat Başak’ı öldüreceğini söyleyerek başına silah dayadı. Engin’in yanında bulunan Hüsnü ve Mesut, arkadaşlarını sakinleştirmek için çabaladı. Lakin, Engin çaresizlik ateşi içerisinde yanmaktaydı. Servan’ı ikna etmeye çalışan Engin, onun ne istediğini sordu. Servan, Engin’in kendisini oyaladığını fark edince silahı ateşledi.

Arka Sokaklar avukat Başak’ın ölmediği öğrenildi. Engin ve ekip üyeleri tarafından kurtarılması bekleniyor. Başak’ı canlandıran Perihan Ünlücan sosyal medya hesabı üzerinden dizi çekimlerine devam ettiği mesajını verdi.