Arka Sokaklar dizisinde üzen veda! Kadroya bir kişi veda ediyor!

Başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu'nun paylaştığı ve kadrosunda Yiğitcan Ergin, Ela Yörüklü, Tunç Oğuz, Gizem Terzi gibi başarılı isimlerin yer aldığı Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden olan Arka Sokaklar 16.sezonunda da cuma akşamlarına damga vurmaya devam ediyor.

15.sezon sonunda Arka Sokaklar dizisinden Yüsra Geyik, Onur Bay, Merve Oflaz ve Alp Korkmaz ayrılmıştı. 16. sezonda diziye yeni isimler dahil oldu.  Oğuz Peçe ve Deniz Çatalbaş Arka Sokaklar'ın kadrosuna katıldı. Şimdi ise diziden sevilen oyuncunun ayrılacağı gündeme geldi.

arka-sokaklar-oyunculari-sapir-sapir-dokuluyor-zeliha-tekin-riza-baba-derken-simdi-de-sevilen-4

Arka Sokaklar dizisinden Selin Komiser’e hayat veren Oya Okar diziye veda ediyor !

Arka Sokaklar son bölümde; Mesut ölüme giderken yanında Selin'i götürdü. Selin'e hayat veren Oya Okar'ın Arka Sokaklar'a veda edip etmeyeceği izleyenler tarafında merak edilmeye başlandı.

Türkiye'nin Yoksulluk Sonrası "Uyuşturucu" İle imtihanı! Ülke Uyuşturucu Yuvasına da Döndü! Türkiye'de Neler Oldu? Türkiye'nin Yoksulluk Sonrası "Uyuşturucu" İle imtihanı! Ülke Uyuşturucu Yuvasına da Döndü! Türkiye'de Neler Oldu?

Mesut Komiser'in sevgilisi Selin karakterine hayat veren Oya Okar'ın kadroya veda edeceği belirtilirken Selin'in yerine geçmesi için yapımın yeni bir karakter arayışına girdiği bilgisi iddia edildi.

Arka Sokaklar'da son bölümün ardından  Selin karakterinin ortadan kaybolması iddiaları güçlendirdi. Selin'in akıbeti yeni bölümde belli olacak.