Arka Sokaklar Final Yapıyor! Arka Sokaklar'da Rekor Sonrası Final!

Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar final bölümü tarihi açıklandı! 

Dizi Haberleri 26.05.2021 - 12:27 02.06.2021 - 14:38 Ece Sahan

15 sezondur devam eden ve reytingler de 15 sezondur zirvedeki yerini koruyan Arka Sokaklar final yapıyor! Ekranların uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar izleyicilerine yıllardır beklenen kötü haber geldi!

Türker İnanoğlu yapımcılığında başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi isimlerin yıllardır yer aldığı dizi Arka Sokaklar'da sona gelindi! Polisiye dizi Arka Sokaklar ekranlara veda ediyor. 2006 yılında ekranlara merhaba diyen ve reytinglerdeki yerini 500 küsur bölümdür koruyan Arka Sokaklar izleyicilerine kötü haber! Final tarihi açıklandı! 

Yıllar önce başladığında kimsenin tahmin etmeyeceği şekilde uzun bir ömrü olan Arka Sokaklar dizisi 15 sezondur aynı heyecanla izleniyordu. Ancak görünen o ki dizide bir karar verildi.

YILLARDIR ZİREVDEYDİ!

Pazartesi akşamlarının rekor bölümlü dizisi Arka Sokaklar tüm sosyal medya mizahlarına rağmen sağlam reytinglerini koruyor. Karakterlerin her bölüm ölecek gibi verilmesi ile, "Adam tam bir pislik çıktı Rıza Baba" gibi cümleleri ile fenomen olan dizi ekranlara rekor bölüm sayısı ile veda ediyor.

KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ?

Yıllardır ekranalara gelen ve reytinglerdeki yerini koruyan dizi Arka Sokaklar'da şimdiye kadar pek çok oyuncu isim yer aldı.

İlk olarak Gamze Özçelik, Uğur Pektaş, Pınar Aydın gibi isimlerin de kadrosuna yer alan daha sonra ise temel kadrodan sadece Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Alp Korkmaz ve Özgür Ozan kalan Arka Sokaklar'da veda vakti!

15 sezondur heyecan dolu polisiye hikayeleri ile ekrana gelen dizinin hayranlarına sürpriz haber açıklandı. Dizide veda vakti geldi. Dizinin ilk bölümünde yer alan çocuk oyuncuların yaşlandığı polisiye dizide sona gelindi.  

VEDA TARİHİ AÇIKLANDI

Arka Sokaklar oyuncuları 15 sezondur devam eden temposuna veda ediyor. 15 yıldır dizide yer alan, dizide yaşlanan, evlenen, büyüyen oyuncular ilk bölümdeki heyecanla işlerini sürdürdüklerini açıklamıştı.

Arka Sokaklar izleyicileri de 15 yıldır diziyi ilk günkü heyecanla takip ediyor. Arka Sokaklar hala Pazartesi akşamlarının reytinglerde zirve dizisi.

Arka Sokaklar izleyicilerine bir iyi bir kötü haber geldi. Dizi final yapıyor ancak ekranalara geri dönecek! Arka Sokaklar dizisi sezon arası veriyor. Ekranların en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar 18 Haziran'da 594. Bölümü ile sezon arası vererek sezon finali yapacak. Yani dizi 16. Sezon onayını da alarak gelecek sezon yine ekranlarda olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@