Kanal D ekranların en uzun soluklu işi, türk televizyon tarihinin en uzun dizisi Arka Sokaklar dizisinden kötü haber geldi! Yayınlandığı her cuma akşamı rekorlar kıran Arka Sokaklar hayranlarına kötü haber sonrası hayranları çok üzüldü. İşte Kanal D ekra

iPhone 15 Üretmesi Kadar Maliyeti de Yüksek! Bu Model Apple'ı Çok Zorladı! iPhone 15 Üretmesi Kadar Maliyeti de Yüksek! Bu Model Apple'ı Çok Zorladı!
Kanal D ekranların en uzun soluklu işi, türk televizyon tarihinin en uzun dizisi Arka Sokaklar dizisinden kötü haber geldi! Yayınlandığı her cuma akşamı rekorlar kıran Arka Sokaklar hayranlarına kötü haber sonrası hayranları çok üzüldü. İşte Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar kararı!

Cuma günü tek dizi..

Arka Sokaklar 1 Ocak cuma günü ara veren tek dizi olarak dikkat çekiyor! Arka Sokaklar 1 Ocak cuma akşamı yeni bölüm ekranlara gelmiyor. Hem kanaldan hem yapım tarafından ortak kararla Arka Sokaklar yeni bölümü yayınlanmıyor.

2 yeni dizi başlıyor..

Arka Sokaklar bu kararı sonrası adeta şok etti. Cuma günü FOX TV ekranlarında Son Yaz dizisi ve ATV ekranlarında Maraşlı dizisi başlıyor. TV8 Kırmızı Oda dizisi de devam kararı vermesi nedeniyle Arka Sokaklar yeni bölümü yayınlanmaması ciddi reyting kaybına sebep olabilir!

Arka Sokaklar neden yok?

Arka Sokaklar dizisi 1 Ocak tarihinde Yılbaşı arası veriyor. Arka Sokaklar, cuma akşamı Ramo ve Akrep dizisiyle beraber ara veren 2 diziden biri! Arka Sokaklar yeni bölüm tarihi de merakla bekleniyor.

Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman?

Kanal D sevilen dizisi Arka Sokaklar, yeni bölüm tarihi belli oldu! Arka Sokaklar dizisi yeni bölümü 8 Ocak cuma akşamı KAnal D'de olacak! Arka Sokaklar 1 hafta ara veren dizi olarak dikkat çekiyor.

Arka Sokaklar Mesut kararı!

Arka Sokaklar dizisi hayranları 1 hafta daha Mesut'un akıbetini merak ediyor. Ayrılık haberlerini ilk olarak açıklayan ilan365'de müjdeyi veriyor. ARka Sokaklar'ın Mesut'u Şevket Çoruh ikna edildi. Şevket Çoruh hikayesi yaşama döndürülecek ve kaldığı yerden devam edecek.

Arka Sokaklar Cuma akşamları sezon sonuna kadar yayınlanıp gelecek sezon devam edip etmemesi kararı verilecek.