Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar dizisinde ayrılık rüzgarı bir açıldı pir açıldı. Özgür Ozan Arka Sokaklar dizisinden ayrıldı mı? Hüsnü Çoban diziden neden ayrıldı?

Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan ve Şevket Çoruh'un yer aldığı 2006 yılından beri ekranalara gelen Arka Sokaklar dizisine nazar değdi.

15 yıldır ilk günkü reytingleri ile devam ederek Türk televizyon tarihine adını yazdıran polisiye dizi Arka Sokaklar'da ayrılık kapası açıldı kapanmıyor.

Dizide bu zamama kadar çok kez ayrılıklar yaşanmış ancak ilk bölümden bu yana yer alan 15 yıldır toplu bir ayrılık yaşanmamıştı. Nazar değdi. Diziden önce ilk bölümde çocuk oyuncu olarak ekranlara gelen 2 ünlü isim ayrılıklarını duyurmuştu.

Hüsnü Çoban Ailesi Dağılıyor!

kapak_141100

Dizide Hüsnü Çoban karakterine hayat veren Özgür Ozan'ın çocuklarından Tekin ve Zeliş karakterleri diziden ayrılmıştı. Dizinin ilk bölümünden beri yer alan Onur Bay ve Yüsra Geyik diziye veda ederek yeni bir yol çizmeye karar vermişlerdi. Dizide çocuk oyuncu olarak başlayan şimdilerde ise kocaman genç birer adam ve kadın olan ikilinin vedasında Arka Sokaklar'ın yıllardır beraber rol aldıkları başrolleri Şevket Çoruh ve Özgür Ozan'ın yer almaması ve paylaşım yapmaması dikkat çekmişti.

Hüsnü Çoban ailesinde ayrılıklar devam ediyor. Diziden çok önemli bir isim daha ayrılıyor. Dizide son kalan Hüsnü, Mesut ve Rıza Baba karakterleri de çatırdı.

15 yıl sonra kadro dağılıyor. Dizinin Hüsnü Çoban'ı da diziye veda etmeye hazırlanıyor. Yıllardır dizide yer alan ve haklarında gerçek bir memur gibi yıllarını geçirdiler esprisi yapılan Özgür Ozan diziye veda edecek.

Hüsnü Çoban karakterine hayat veren Özgür Ozan'ın yeni projelerle el sıkıştığı öğrenilmişti. Özgür Ozan'ın diziden ayrılmak istediğini yapımcıya ilettiğide netlilk kazandı.

Özgür Ozan ilk olarak Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Light Selami karakteri ile adından söz ettirmişti.