Arka Sokaklar son bölüm Youtube izle linki sayfamızda yer alıyor. Arka Sokaklar Full HD izle linki ve Arka Sokaklar son bölüm izle sözcükleri aratılıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Arka Sokaklar 618. Yeni bölüm izle ekranı akşam saatlerine doğru gündemdeki konumunu aldı. Uzun soluklu yapımda bu hafta; Ekip, topyekün suçluyu yakalama peşindedir. İşte Kanal D canlı yayın ile Arka Sokaklar 618. Yeni bölüm izle linki ve detaylar…

Gözden kaçırmayın

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 bu haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 bu haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı?

Arka Sokaklar son bölüm Youtube izle linki sayfamızda yer alıyor.  KANAL D kanal akışı günlük olarak okuyucular doğrultusundan araştırılıyor. Kanal D canlı yayın Arka Sokaklar 618. Yeni bölüm izle linklerini sayfamızda veriyoruz. Bu anlamda Arka Sokaklar fanları online olarakta izleyebilecek. "Arka Sokaklar son bölüm izle" ekranı üzerinden yapımın bu akşam yayınlanacak kısmını takip etmek isteyenler için kanal D canlı yayın linki makalemizde.

Fakat yeterli kanıt olmadığı amacıyla elleri kolları bağlanmıştır. Hakan ise hale olabildiğince sinirlidir. Diziyi internet aracılığı ile takip etmek isteyenler "Arka Sokaklar son bölüm izle" ekranı incelemeleri başladı.

Aşağıda yer alan linkle Arka Sokaklar 618. Bölümün tamamını izleyebilirsiniz.

KANAL D ARKA SOKAKLAR 618. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE

Aşağıda yer alan linkle Arka Sokaklar 618. Bölümü canlı izleyebilirsinniz

https://www.kanald.com.tr/canli-yayin

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Selin Komiser, seri katilin psikolojisi konusu ile ilgili Poyraz'ın mesleki birikimine danışmaya karar verir. Selin komiserin yaptığı zeki çıkarımlar yardımıyla ekibimiz seri katili bulmaya bir ismim daha yaklaşacaktır.

Mesut Komiser, üstüne atılan iftiradan kurtulabilmek ve Ayhan'ı bulabilmek amacıyla Savcı Yavuz'dan yardım ister. Bu sırada Ezgi ise saklı bir vazifeye gider. Bu saklı vazife Ezgi ve Cemal arasında bir kıskançlık krizine sebep olacaktır.

Bir otelde resepsiyonist olarak çalışan Şebnem silahlı saldırıya uğrar. Şebnem'in babası, bir terör saldırısında gazi olan eski polis Sait'tir. Şebnem'in saldırganlarının peşine düşen ekibimizin, vakanın Sacit ile ilintili olduğunu çözmesi uzun sürmeyecektir.

Arka Sokaklar yeni bölümü ile 11 Mart Cuma akşamı Kanal D'de...

Arka Sokaklar oyuncuları bakın aylık ne kadar kazanıyor

Ekran başındakileri derinden sarsan bir bölümle sezon finalini yapan 'Arka Sokaklar'da çocuk oyuncular ve Suat'ın eşi rolündeki Figen Evren aylık 30 bin lira alırken; Şevket Çoruh ve Zafer Ergin 100'er bin lira alıyor.

Özgür Ozan'ın aylık 90 bin lira aldığı dizide Ozan Çobanoğlu ve Özlem Çınar 55, Alp Korkmaz ise 75 bin lira alıyor.