Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar uzun yıllardır ekranlara gelmeye devam ediyor. 18 Aralık Cuma akşamı 570.

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar uzun yıllardır ekranlara gelmeye devam ediyor. 18 Aralık Cuma akşamı 570. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan Arka Sokaklar'da ölü bir adamın üstünden Mesut'un kimliğinin çıkması herkesi telaşlandırdı. Hal böyle olunca Arka Sokaklar Mesut Komiser öldü mü? Şevket Çoruh diziden ayrılıyor mu araştırılmaya başlandı. Çıkan haberlerin ardından dizinin yapımcısı Erler Film'den Mesut'un akıbeti hakkında açıklama geldi.

Arka Sokaklar Mesut ölecek mi?


Başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Merve Oflaz'ın paylaştığı Arka Sokaklar'da ayrılık mı yaşanacak merak konusu oldu. Arka Sokaklar yeni bölüm tanıtımını izleyen herkes Şevket Çoruh'un Arka Sokaklar'a veda edeceği hissine kapıldı. Sosyal medyada da bu yönde iddialar ortaya atılınca Şevket Çoruh, Arka Sokaklar'dan çıkıyor mu? araştırılmaya başlandı.

Şevket Çoruh, Arka Sokaklar'dan ayrılıyor mu?


Mesut'un dizideki akıbetiyle ilgili açıklama Erler Film'den geldi.

Yapım şirketi, Arka Sokaklar'ın sevilen karakteri mesut Güneri'nin öleceği akabinde Şevket Çoruh'un diziden ayrılacağı iddialarına yönelik, "Arka Sokaklar dizisinde sürpriz gelişme! üst başlığı ile başlayan ve Mesut Komiser karakterini büyük başarıyla canlandıran Şevket Çoruh’un diziden ayrıldığı haberi doğru değildir. 16 yıldır başarıyla devam eden dizinin yeni sezonda da aynı ilgiyi görüyor olmasına rağmen bu tür yalan haberlerin çıkıyor olması elbette manidardır. Arka Sokaklar’ın çekimleri pandemi önlemleri sınırları içinde devam etmektedir. Ekipteki tüm sanatçılar gibi Şevket Çoruh da kamera karşısına çekim takvimine göre geçmektedir. Erler Film olarak Arka Sokaklar seyircilerine saygı ile duyurulur" açıklamasını yaptı.

Özetle Arka Sokaklar'ın yapımcısı Erler Film konuyla ilgili açıklama yaparak durumu netleştirdi. Yani Arka Sokaklar 570. bölümde Mesut ölmeyecek.

Arka Sokaklar 570. bölüm özeti


Mesut, militan ekibinin arasına sızar ve Servan’ın peşine düşer. Rıza Baba’nın Mesut’a içten olan kızgınlığı gittikçe artar. Ekibe Mesut’un kendi tercihine karışmamalarını söylese de gizlice takip etmeyi sürdürür. Jandarma tarafından tespit edilen kafile, mola verdiklerinde baskına uğrar, Mesut gizliden jandarmanın safına geçip militanlara karşı saldırıya geçer. Çatışmadan İlhan ve Servan’la tek bağlantısı olan Bahri’yi de sağ salim çıkarıp tekrar yollara düşer.

Bahri aracılığı ile Servan ile telefonla konuşmayı başarır. Servan kim olduğunu bilmediği, yanına gelme çabasından olan bu güçlü militan adayının Rıza Baba’nın ekibinden biri olacağından süphelenir ve bir tuzak kurar. Yanına gelenin Mesut olduğunu gördüğü anda da Mesut’un içerisinde bulunduğu aracı havaya uçurur.