Arka Sokaklar oyuncuları sapır sapır dökülüyor! Zeliha, Tekin, Rıza Baba derken şimdi de sevilen isim ayrılıyor!

Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizilerinden olan ve reyting rekorları kıran polisiye dizisi Arka Sokaklar sezon finali sonrasında oyunculardan peş peşe ayrılık haberleri geliyor.

Dizi Haberleri 09.08.2021 - 12:44 09.08.2021 - 12:44 Volkan Arık

Kanal D'de cuma akşamları yayınlanan güçlü oyuncu kadrosu ve sürekli aksiyon sahneleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Arka Sokaklar'da peş peşe ayrılık rüzgarları esmeye devam ediyor. Dizide daha önce Zeliha ve Tekin ayrılmış aynı zamanda eski Survivor şampiyonu Merve de ayrılık kararı alan isimler arasına girmişti. Rıza baba ve Hüsnü baş komiserin de ayrılacağı iddia edilen dizide hiç Beklenmeyen bir ayrılık daha yaşandı. Resmen Arka Sokaklar oyuncuları sezon finali sonrasında sapır sapır döküldü. Sevilen isim yeni sezonda olmayacak.

Yaklaşık 15 yıldan bu yana Kanal D ekranlarında Her cuma yayınlanmasına rağmen reytinglerde hiçbir şekilde kan kaybı yaşamayan ve izleyiciler tarafından da çok sevilen Arka Sokaklar dizisinde Ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor. Hemen hemen aynı oyuncu kadrosuyla yıllardır ekrana gelen dizinin ana kadrosundan bir isim daha veda edecek. Önce Tekin ardından Zeliha daha sonrasında da Merve Oflaz ayrılık haberlerini doğrulamış ve diziden ayrılmıştı. Hüsnü başkomiser ve Rıza babanın da ayrılacağı iddia edilen dizide ana kadronun sevilen isimlerinden biri daha yeni sezonda ekranda olmayacak.

arka-sokaklar-oyunculari-sapir-sapir-dokuluyor-zeliha-tekin-riza-baba-derken-simdi-de-sevilen-1

ARKA SOKAKLAR ALİ KOMİSER AYRILIYOR MU?

Arka Sokaklar dizisinden gelen son ayrılık haberi ise Ali komiser oldu. Rıza Baba'nın damadı ekibin keskin nişancısı olan Ali komiserler yeni sezonda Arka Sokaklar dizisinde yer almayacak. 15 yıldan bu yana dizinin ona kadrosu içinde yer alan Ali Komiser karakterine hayat veren Alp Korkmaz projeden ayrılma kararı aldı. Aslında bu ayrılığın ayak sesleri geçtiğimiz sezonda senaryoda yapılan değişikliklerle yavaş yavaş gelmeye başlamıştı. Eşi Pınar’la arası açılan Rıza babadan da veto yiyen Ali Bir Hayli dağıtmıştı.

arka-sokaklar-oyunculari-sapir-sapir-dokuluyor-zeliha-tekin-riza-baba-derken-simdi-de-sevilen-2

ALP KORKMAZ ARKA SOKAKLAR'DAN NEDEN AYRILIYOR?

Yakışıklı oyuncu Alp Korkmaz 15 yıldan bu yana rol aldığı Arka Sokaklar dizisinden ayrılık kararı aldı. Bugün magazin basınında yer alan iddialar Arka Sokaklar hayranlarını Bir hayli üzse de bu konuda net bir açıklama yapılmadı. Ancak magazin sayfaları haberin kesin olduğunu ve açıklamanın kısa bir süre içerisinde yapılacağını söylüyor. Alp Korkmaz Arka Sokaklar'dan neden ayrılıyor sorusu şimdiden izleyenler tarafından arama motorunda araştırılmaya başlandı. Ancak başarılı oyuncu henüz bu konuda bir açıklama yapmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@