Arka Sokaklar dizisinde Rıza Baba şoku yaşanıyor. Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Arka Sokaklar'da Rıza baba emekliliğini istedi.

Yalı Çapkını Dizisinden Giden Gidene! Neler Oluyor? Usta Oyuncu Diziye Veda Etti! Yalı Çapkını Dizisinden Giden Gidene! Neler Oluyor? Usta Oyuncu Diziye Veda Etti!
Arka Sokaklar dizisinde Rıza Baba şoku yaşanıyor. Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Arka Sokaklar'da Rıza baba emekliliğini istedi. Hem senaryo gereği ancak asıl olarak Koronavirüs tedbirleri nedeniyle 78 yaşında olan Zafer Ergin setlere gelmekte oldukça zorlanıyordu. Bu sebeple Arka Sokaklar dizisinde şok bir veda yaşandı. Zafer Ergin sevilen diziden ayrıldı.

Arka Sokaklar Rıza baba emekli oldu!

Ekranların yaşayan efsane dizisi Arka Sokaklar'da Rıza baba emekli oldu. Yayınlandığı ilk günden beri Emniyet müdür olan Rıza baba karakteri sevilen diziye veda etti. Özellikle Koronavirüs tedbirleri nedeniyle 78 yaşında olan Zafer Ergin şimdilik Arka Sokaklar dizisine veda etti. Rıza Baba döner mi tekrar diziye katılır mı bilinmez Koronavirüs geçene kadar Rıza Baba dizide yer almayacak.

Zafer Ergin Arka Sokaklar'dan ayrıldı!

İlk bölümden itibaren kadroda olan 10 oyuncudan biri olan Zafer Ergin, Arka Sokaklar dizisine veda etti. Rıza Bab resmen emekli olarak polislikten ayrıldı. Peki Zafer Ergin yeni sezonlarda olacak mı Zafer Ergin Arka Sokaklar'a dönecek mi merak ediliyor.

Pandemi geçene kadar yok!

78 yaşındaki ünlü oyuncu Zafer Ergin, Pandemi geçene kadar dizide yer almayacak. Arka Sokaklar Rıza Baba'nın dönüşü Emniyette emniyet müdürü kalmamasıyla emekliliği iptal edilerek tekrar dönebilir ancak şu anlık Zafer Ergin sevilen diziye veda etti.