Arka Sokaklar Savcı Faruk kim? Gerçek adı ne? Kaç yaşında?

Arka Sokaklar Savcı Faruk kimdir? Arka Sokaklar Savcı Faruk kaç yaşında nereli? Arka Sokaklar Savcı Faruk adı ne nereli kaç yaşında?

Gündem 07.05.2021 - 23:18 07.05.2021 - 23:18 Berkay Keskin

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Peki, Arka Sokaklar Savcı Faruk kimdir? Arka Sokaklar Savcı Faruk’un karakter özellikleri nelerdir? İşte detaylar…

Arka Sokaklar Savcı Faruk kim?

Ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar heyecan ve gerilimi bir arada sunmaya devam ediyor. Cuma akşamlarına damga vuran dizi zengin oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Yıllardır birbirinden önemli oyuncuların rol aldığı dizide polislerin hikayesi anlatılıyor. Arka Sokaklar’ın yeni karakteri Savcı Faruk oldu. Savcı Faruk ve Selin arasındaki yakınlık Mesut’un dikkatini çekti. Olay yerine gelen Savcı’nın dikkatini çeken ilk isim Selin olmuştu. Hemen Selin ile iletişim kurmaya çalıştı. Hem Mesut hem de ekibin şaşkınlık yaşamasına neden olan bu tanışıklığın kökleri geçmişe uzanıyordu. Mesut, Selin’i sıkıştırmaya başladı.

Savcı Faruk’u nereden tanıdığını öğrenmeye kararlı görünüyordu. Antakya’da birlikte çalıştıklarını söyleyen Selin, özel bir yakınlıklarının olmadığını belirtti. Lakin, Mesut’un içine düşen kuşku büyümüştü. Savcı Faruk, Rıza Baba ve ekiple birlikte çalışmak istediğini söyleyerek merkeze geldi. Savcı Faruk’u karşısında gören Selin tedirgin oldu ve garip davranışlar sergilemeye başladı. Selin’den özel bir yardım isteyen Savcı Faruk, ilgisini gizleme zahmetine bile girmedi. Mesut, Selin’in kendisine söylemediği şeyleri öğrenmek için araştırma yapmaya karar verdi. Savcı Faruk ve Selin’in geçmişte evliliğin eşiğinden dönen bir ilişkileri olmuştu. Tesadüf eseri yolları yeniden kesişmişti. Lakin, Selin sorun yaşamamak adına Mesut’a gerçekleri itiraf etmekten kaçınmıştı. Selin, Rıza Baba ile konuşarak Savcı Faruk’u uzaklaştırmasını sağlamak istedi. Mesut’un genel karakterinin huysuzluk üzerine kurulu olduğunu bilen Rıza Baba, bu durumu ciddiye almadı. Selin, Savcı Faruk ile konuşarak hayatından uzak durmasını istemeye karar verdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@