Başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, Oya Akar ve Şevket Çoruh'un paylaştığı Arka Sokaklar dizisi 12 Haziran Cuma akşamı yayınlanacak 556. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, Oya Akar ve Şevket Çoruh'un paylaştığı Arka Sokaklar dizisi 12 Haziran Cuma akşamı yayınlanacak 556. bölümüyle ekranlara veda edecek. Yayınlanan sezon finali bölümü fragmanında ise heyecan doruktaydı. Arka Sokaklar 556. bölüm fragmanında; yeni bir oeprasyon için harekete geçecek olan Selin'in hastanede olması izleyicileri korkuttu. Haliyle diziyi kaçırmadan izleten herkes Arka Sokaklar Selin ölecek mi? Oya Akar diziden ayrılıyor mu çok merak etti. Peki Selin yeni sezonda Arka Sokaklar'da olacak mı?

Resmi olarak açıklanan haber! Maaşınızın 15 katına kadar ödeme! Resmi olarak açıklanan haber! Maaşınızın 15 katına kadar ödeme!


556. bölümüyle ekranlara veda edecek olan Arka Sokaklar yaklaşık 2,5 -3 ay boyunca yaz tatiline çıkacak. Ardından sevilen dizinin ekibi eylül ayında ekranlara geri dönecektir. Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde, Mesut ve Selin operasyon için kılık değiştiriyor! Hakan'ın yasa dışı bahis çetesi operasyonunda öldüresiye dövülmesinin ardından ekip operasyon başlatır. Mesut ve Selin kılık değiştirirler. Ancak işler bu ikili için iyi gitmez. Selin hastanelik olur. Peki Selin kurtulabilecek mi?

Arka Sokaklar Selin ölecek mi? Oya Akar diziden ayrılıyor muHenüz Arka Sokaklar dizisinde Selin'e ne olacak bilemiyoruz. Ancak tahminlerimize göre Selin önümüzdeki sezon da dizide kalmaya devam edecektir. Yani Oya Akar, Arka Sokaklar'da kalmaya devam edecektir. Oya Akar kimdir? Evli miOya Okar, 1986 yılında İstanbul'da doğmuştur. Annesi tıp profesörüdür. Babasının adı Ahmet Okar'dır. Bir abisi vardır. Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü mezunudur, oyuncu olmasaydı müzisyen olacaktı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünde hem lisans, hem de yüksek lisans eğitimi aldı.2005 yılında "Şöhret" dizisinde ablasını canlandıran Ahu Türkpençe'yi kıskanan, lüks ve ün takıntısı olan "Gülçin" isimli genç kızı oynadı. 2007 yılında çekilen "Doktorlar" dizisinde Gülümsün karakterini canlandırdı. 2008 yılında "Düğün Şarkıcısı" dizisinde Erkan Can, Hatice Aslan gibi usta isimlerle birlikte oynadı.2011 yılında TRT 1'de oynayan, Bosna savaşını anlatan "Mavi Kelebekler" dizisinde Burak Hakkı ile oynadı. Oya Okar'ın da oynadığı, 14 Ocak 2014 tarihinde Kanal D Ekranlarında gösterime giren "Zeytin Tepesi" dizisinde başrol oyuncusu olarak Aslıhan Gürbüz oynuyor. Diğer rollerde Tayanç Ayaydın, Atilla Saral, Zerrin Sümer, Haldun Boysan, Salih Bademci, Ayça Varlıer, Hakan Karahan gibi sanatçılar var. Zeytin tepesi'nin yapımcılığını MF Yapım Faruk Bayhan ve Faruk Aksoy üstlendi.

Arka Sokaklar yeni sezonda olacak mı?Kanal D'de yıllardır yayınlanan Arka Sokaklar önümüzdeki sezonda ekranlarda olmaya devam edecektir. Yani yapımını Türker İnanoğlu'nun üstlendiği Arka Sokaklar yine aynı kadrosu ve senaryosuyla izleyici karşısına çıkacaktır.