Arka Sokaklar sürpriz ayrılıklar! Kimse kalmıyor! 3 isim daha gitti

Kanal D ekranlarında 15 sezonu bitmeye yaklaşan ve 16 sezon için onay alan Arka Sokaklar sürpriz ayrılıklar yaşanıyor. Arka Sokaklar dizisinden 3 isim daha çıkıyor. Arka Sokaklar kimse kalmayacak.

Dizi Haberleri 11.06.2021 - 15:51 11.06.2021 - 15:52 Berkay Keskin

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar'da yaprak dökmü senesi! Sezon finaline girecek olan Arka Sokaklar dizisinde yeni sezonda 4 ayrılık birden yaşanacak! Dizinin ilk bölümden itibaren yer alan önemli isimleri Arka Sokaklar macerasını artık sonlandırmaya karar verdiklerini açıkladı. 

10 sezondur ekranlara gelen ve her hafta aynı yüksek reytinglerle yıllara meydan okuyan dizisi Arka Sokaklar dizisinde ayrılık sezonu yaşanacak. Yıllardır bu dizide yer alan, bu dizide büyüyen, yaşlanan isimler ayrılık kararı verdi. Seyirci yaşanacak olan bu ayrılıklar sonrası dizinin son sezonu olacağından emin. 

Mesut Komiser, Hüsnü Çoban, Rıza Baba gibi fenomen karakterlerle, "Adam tam bir pislik çıktı Rıza baba" gibi fenomen cümleleri ile 2006 yılından itibaren ekranlara gelen Arka Sokaklar'da bugüne kadar kemik kadroda yer alan isimler zaman için de diziden ayrılmıştı. Ancak bu sefer görünen o ki kemik kadro tamamen dağılıyor. Dizide bu sezon sonu yaşancak ayrılıklarla sona gelineceği görüldü.

Arka Sokaklar dizinde 4 önemli oyuncu yıllar sonra ayrılık kararı kaldı. Dizinin ilk bölümünden beri dizide yer alan 15 yıl boyunca Arka Sokaklar macerası içinde yer alan oyunculardan ayrılık kararları üst üste geldi. Sosyal medyada "adamlar gerçekten memurluğa alıştı" yorumları yapılan oyuncular 15 yılın ardından ayrılık kararı aldı.

İşte diziden bu sezon sonu itibariyle ayrılacak isimler;

1. ZELİŞ: Yüsra Geyik

Diziden ilk olarak ayrılacak isim Yüsra Geyik oldu. Dizide 2006 yılından beri Hüsnü Çoban'ın büyük kızı Zeliş karkaterini canlandıran Yüsra Geyik adeta bu dizide büyüyenlerden biri oldu. Yıllar içinde büyüyerek güzelliği ile göz kamaştıran Yüsra Geyik artık kendisine yeni bir rota çizmek için diziden ayrılma kararı aldı. 

1990 doğumlu olan Yüsra Geyik dizi başaldığında 16 yaşında küçük bir genç kızdı. Şimdi ise 30'unda genç bir kadın olan Yüsra Geyik diziden bu sezon ayrılıyor. 

2. TEKİN: Onur Bay

Dizide küçücük afacan bir çocukken şimdilerde genç bir adam olan Onur Bay'da diziden ayrılma kararı alan 2. isim oldu. Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün 9 yaşındaki küçük ve afacan oğlu Tekin rolüne hayat veren ve seyircinin gönlünü çalan Onur Bay şimdilerde 24 yaşında genç bir delikanlı. 

Onur Bay'ın diziden ayrılmak istemesinin arkasında onunda kendisine yeni bir rota çizmek istemesi olduğu öğrenildi. Onur Bay'ın çekimlerden yorulduğu da öğrenildi. Şu sıralar Dilara Aksüyek ile yaşadığı aşk ile adından söz ettiren Onur Bay bakalım yeni projelerde önümüze çıkacak mı?

3. MESUT: Şevket Çoruh

Arka Sokaklar dizisinin olmazsa olmazı Mesut Komiser'in ayrılığı dizinin finali mi olacak? Hiç şüphesiz en önemli ayrılık olacak olan Şevket Çoruh ayrılığı dizinin kaderini çizebilir gibi duruyor. Arka Sokaklar seyircisinin Mesut Komisersiz bir Arka Sokaklar izlemek istemeyeceği aşikar. Yapım şirketinin final olmaması için ne yapacağı ise merak konusu. 

Peki Şevket Çoruh neden diziden ayrılıyor? Edinilen bilgiye göre Şevket Çoruh'un artık dizide yer almak istemediği ve kariyerine yıllar sonra yeni bir heyecan getirmek istediği öğrenildi. Şevket Çoruh'un bu konuda yeni projeler için görüşmeler yaptığı ve üzerine yapışan Mesut Komiser rolünü itelemek istediği öğrenildi. 

4. RIZA BABA: Zafer Ergin

Ve dizinin bir başka önemli ismi Rıza Baba'da artık ekipte yer almayacak. 78 yaşındaki Zafer Ergin'in de sağlık sorunları nedeniyle artık dizide sürekli olarak yer almak istemediği öğrenildi. 

Zafer Ergin'in dizi kariyerini artık kısa dönemli projelerde konuk olarak çizmek istediği öğrenildi. Bunun için ilk projesine de imza attı. Zafer Ergin, Netflix için hazırlanan Kuş Uçuşu dizisinde yer almak için el sıkıştı. 

Bu ayrılıklar sonrası Arka Sokaklar efsanesinin devam etmesi zor gibi görünüyor. Görünen o ki, dizi önümüzdeki sezon final yapabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@