Arka Sokaklar Tunç ölecek mi? Arka Sokaklar sezon finali Kerimhan Duman veda mı ediyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Tunç ölecek mi? Arka Sokaklar Tunç karakteri oynayna Kerimhan Duman diziye veda mı ediyor? Yüsra Gedik ve Onur Bay sonrası Tunç diziden

Dizi Haberleri 12.06.2021 - 00:35 12.06.2021 - 00:40 Berkay Keskin

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Tunç ölecek mi? Arka Sokaklar Tunç karakteri oynayna Kerimhan Duman diziye veda mı ediyor? Yüsra Gedik ve Onur Bay sonrası Tunç diziden ayrılacak mı merak ediliyor!

Arka Sokaklar Tunç ölüyor mu?

Yayınlandığı her cuma 15 yıldır rekorlar kıran Arka Sokaklar 18 Haziran 2021 cuma günü sezon finali yapacak. Arka Sokaklar sezon finalinde Yüsra Gedik, Onur Bay diziden ayrılacağı açıklanmıştı. Arka Sokaklar şimdi de Tunç karakteri oynayan Kerimhan Duman vedası geliyor!

Tokmak Kafa Tunç Arka Sokaklar'dan çıkacak mı?

Dizide Mesut Komiser'in oğlu Tokmak Kafa Tunç karakterini oynayan Kerimhan Duman sezon finalinde yanarak diziye veda mı edecek? Selin ve Mesut çabaları Tunç'u kurtarmaya yetecek mi sizin için araştırdık.

Arka Sokaklar Tunç 16. sezonda yer alacak!

Eylül ayında 16. sezona girecek Arka Sokaklar sezon finalinde Yüsra Gedik ve Onur Bay ayrılacak ancak Tunç için henüz ayrılma sebebi yok. Arka Sokaklar Tunç diziye devam edecek gibi görünüyor.

Kerimhan Duman Eylül ayına kadar merak edilecek ancak gelen bilgiler Arka Sokaklar Tunç diziden ayrılmayacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@