Arka Sokaklar Zeliha diziden neden ayrıldı? Yüsra Geyik yeni projeyle geliyor!

Arka Sokaklar Zeliha diziden neden ayrıldı? Kanal D sevilen dizisi Arka Sokaklar Zeliha karakteri diziye veda etti! Arka Sokaklar Zeliş neden ayrıldı? Yüsra Geyik yeni projesi ne?

Gündem 18.06.2021 - 00:05 19.06.2021 - 00:05 Berkay Keskin

Kanal D sevilen dizisi Arka Sokaklar bir veda daha! arka Sokaklar Tekin Çoban karakteri sonrası Zeliha Çoban diziye veda ediyor! Yayınlandığı cuma akşamları 16 sezondur dizi de yer alan Yüsra Geyik sevilen diziye veda etti!

Arka Sokaklar Zeliha neden ayrıldı!

Ekranların en sevilen karakterleri arasında yer alan Zeliha arka Sokaklar veda etti! Arka Sokaklar Zeliha karakteri oynayna Yüsra Geyik sosyal medya adresinden diziye veda etti!

Arka Sokaklar Zeliha diziden çıktı!

Arka Sokaklar dizisinde Zeliha karakteri diziden ayrıldı. Zeliha diziden ayrılma sebebi Yüsra Geyik yeni projelerde yer alma ve teklif yağması! bir çok projeden teklif alan Yüsra Geyik hemen yeni bir dizide oynayacak.

Yüsra Geyik teklif yağıyor!

Yaz sezonu sonrası yeni başlayacak bir dizide Yüsra Geyik ismi geçiyor. Hem sinema hem yeni bir dizislye Yüsra Geyik ekranlara gelecek. Cam Tavanlar dizisi Arka Sokaklar uzaması için ertelenen Yüsra Geyik 2021 2022 sezonunda rekor kıracak.

Adı önce Ozan Güven hemen ardından Rıza Kocaoğlu ile geçen Yüsra Geyik iki aşkı da yalanlamıştı. Yüsra Geyik Ay Yapım yeni dizisinde rol alabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@