Kanal D ekranlarının uzun yıllardır ekrandaki dizisi Arka Sokaklar'da yıllardır Hüsnü Komiser'in kızı Zeliş olarak izlediğimiz güzel oyuncu Yüsra Geyik'in yaptığı son paylaşım nefesleri kesti! İnstagram hesabından iç çamaşırsız pozunu paylaşan Yüsra Geyik'in yaptığı bu paylaşımın altına "Aman Hüsnü Komiser görmesin" tarzında komik yorumlar da geldi. Yüsra Geyik'in nefes kesen pozu ve tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle...

Kanal D ekranlarının uzunca yıllardır ekranlarda olan ve 13. sezonuyla halen yayın hayatını sürdüren efsanevi dizisi Arka Sokaklar'da Hüsnü Komiser'in kızı Zeliş rolünde yıllardır izlediğimiz güzel oyuncu Yüsra Geyik, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla adeta nefesleri kesti!Çocukluğundan bu yana Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban'ın kızı Zeliş olarak izleyici karşısına çıkan genç ve güzel oyuncu Yüsra Geyik, cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi ve iç çamaşırsız beyaz gömlekli pozuyla nefesleri kesti.

Yüsra Geyik'in Instagram hesabından yaptığı paylaşıma kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yapıldı. Hatta takipçileri Yüsra Geyik'in bu paylaşımına 'Aman Hüsnü Çoban görmesin' gibi komik yorumlar da yaptılar.Zafer Ergin, Özgür Ozan ve Şevket Çoruh gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Arka Sokaklar dizisinde Zeliş rolüyle tanınan ve oyunculuğu kadar güzelliğiyle de konuşulan genç oyuncu Yüsra Geyik'in son cesur paylaşımı binlerce beğeni aldı!

Yüsra Geyik'in Cesur Paylaşımı Nefes Kesti30 yaşındaki güzel oyuncu Yüsra Geyik'in güzelliği takipçilerini büyülemeye devam ediyor! Arka Sokaklar'ın Zeliş'inin son paylaşımına herkes 'Aman Hüsnü Komiser görmesin' yorumlarını yaptılar. Yüsra Geyik'in nefes kesen pozuna on binin üzerinde beğeni geldi.