Türkiye'de artan kiralar ile gıdadan sonra barınma sorunu da yaşamaya başlayan halk ne yapacağını şaşırmış durumdayken, değerli sanatçılardan da açıklamalar geliyor.

Ülkede yaşanan hiç bir haksızlığa ya da sosyal soruna sessiz ve tepkisiz kalmayan sanatçıların başında gelen Ezgi Mola artan kiralar ile ilgili açıklama yaptı.

Pandemi döneminde kiracılarının zor duruma düşmemesi için bir süre onlardan kira almaması ile de hatırlanan Ezgi Mola, daha sonra yine örnek bir davranış sergileyerek zam döneminde de çok küçük bir artış yapmıştı.

Konuyla ilgili gelen sorular üzerine açıklama yapan başarılı oyuncu, "Olması gerektiğine inandığım şeyi yaptım. Böyle dönemlerde birbirimize destek olmamız gerekiyor" dedi.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alanlara 10 gün süre verildi Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alanlara 10 gün süre verildi

Başrollerini Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Aslıhan Gürbüz ile paylaştığı paylaştığı Masumlar Apartmanı'nın final hazırlığı ile üzen oyuncu Mola, Nişantaşı'nda gazetecilere yakalandığında iç ısıtan bir konuşma yaptı.

Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülenen Ezgi Mola, "Dizi 10 gün sonra final yapacak, dizimiz Erşan Kuneri de 13 Mayıs'ta seyircilerle buluşacak" açıklamasında bulunurken, sorunun ciddiyeti dolayısı ile gelen bir soruya bu defa susmadan cevap verdi.

Pandemi döneminde kiracılarının zor duruma düşmemesi için bir süre onlardan kira almayan Ezgi Mola, yine örnek bir davranış sergilemiş ve çok küçük bir zam yapmıştı. Kendisine bunun hatırlatıldığı sorular karşısında Mola ‘’Olması gerektiğine inandığım şeyi yaptım. Birbirimize destek olmamız gerekiyor" dedi.