Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ Son Cemre Dizisinde!

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ yıllar sonra yeniden ekrana geliyor. İkili yıllar sonra Sıcak Saatler dizisinin devamı olacak olan Son Cemre dizisi ile ekrana gelecek.

Dizi Haberleri 25.05.2021 - 15:24 25.05.2021 - 15:54 Ece Sahan

Masumiyet dizisisinin final yapması sonrası Mehmet Aslantuğ ara vermeden yeni projesiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. 

Yılların evlilikleri ile örnek gösterilen Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ yıllar sonra yeniden bir dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. 

1997 yılında ekranlara gelen ve dönemin en çok izlenen dizisi olan Sıcak Saatler ile hatırlanan ikili yeniden aynı dizi de bir araya gelecek. 

Masumiyet dizisi henüz yeni final yapan Mehmet Aslantuğ karısı Arzum Onan ile birlikte Sıcak Saatler dizisinin devamı olacak olan Son Cemre adlı dizi ile yeniden sevenleri ile bululşacak. İkilinin bu yeni projesi daha şimdiden heyecan yarattı.

Eşinin İstedi Setlere Döndü!

Uzun yıllardır ekranlardan uzak kalan Arzum Onan, setlere eşinin ricası ile yeniden dönmeye karar verdi. Yeni dizi Son Cemre, ikilinin yıllar önce yer aldığı Sıcak Saatler dizisinin devamı niteliğinde olacak. Son Cemre'de Arzum Onan ile Aslantuğ, yıllar önce hayat verdikleri karkterler Sedat Yalçın ve Buket Hazal'ın yıllar sonra değişen hayatları ile ekrana gelecek.

Son Cemre dizisinin kadrosunda Arzum Onan ve Mehmet Aslatuğ'un yanı sıra oldukça önemli isimlerin yer alacağı bir kadro olacağı öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@