Acil para ihtiyacı olan kişilere son dakika olarak yeni bir haber var. Para ihtiyacı olan ve sigortalı olarak çalışan kişilere 4200 TL bankalar tarafından ödeme yapılacağı duyuruldu. İhtiyaç sahibi olan vatandaşlar, 4200 TL'ye kadar hemen başvuru yapabilecek ve onay alabilecek. 4200 TL ve üzerinde işlem yapmak isteyenlerde başvuru gerçekleştirebilecek.

Bankaların yapmış olduğu bu kampanya, sizin hesabınıza ödenecek. Özellikle kampanyayı başlatan bankalardan olan Ziraat Bankası, kendi bankasından maaş alan veya hesabı olan vatandaşlara 4200 TL ödeme yapacağını duyurdu. Ziraat Bankası ile birlikte, uygun faizlerle işlem yapacak olan diğer kamu bankaları da artı para vereceğini açıkladı. Bu verilecek olan 4200 TL, vatandaşlara artı para olarak sunulacak ve hemen hesabınıza yatıracaksınız. 4200 TL ve üzerinde de onay alma ihtimaliniz var.

Ziraat Bankası 4200 TL Ödeme Yapmaya Başladı, Hesaplara Yatırıyor

Kamu bankası olan Ziraat Bankası 4200 TL ödeme için duyuru yaptı. Son dakika olarak yapılan bu duyuruda Ziraat Bankası hesabı olan kişiler, mobil uygulama üzerinden hemen başvuru yapabilecekler. Ziraat Bankası 4200 TL ödeme almak isteyenler, belirli şartlara uygunsa, kendi banka hesabından internet bankacılığına giriş yaparak 4200 TL artı para alabilir. 4200 TL artı para aldığınız zaman sizlere hemen sonuç verilir ve bu sonuca göre de hesabınıza para yatar. İhtiyaç kredisi almak isteyenlerde bankadan mobil uygulama üzerinden başvuru yapabilirler. 

asgari-ucret-ve-uzerinde-maas-alanlara-4200-tl-odeme-yapiliyor-son-dakika-aciklamasi-ile-basvuru1

Denizbank Kurtaran Hesap Verecek, 4200 TL Ödeme Yapacak

Denizbank üzerinden de kurtaran hesap başvurusu yapılıyor. 4200 TL'ye kadar ödeme alacak olan kişiler, banka müşterisi olması durumunda Kurtaran Yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak 3280 numarasına mesaj atabilir, sonucunu öğrenebilirler. 4200 TL'ye kadar destek parasına başvuru yapmak isteyenler, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak bu kredileri istedikleri zaman kullanabilirler. 3280 numarasına mesaj atan kişiler haricinde ayrıca mobil uygulama üzerinden de işlem yapılıyor.

Bu bankaların haricinde 4200 TL ödeme veren bankalar; Vakıfbank, Akbank, Yapı Kredi Bankası, Halkbank, İş Bankası, QNB Finansbank, TEB ve ING Bank'tır.