Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan son dakika duyurusu ile birlikte hesabı olan müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Yüzde 40 oranında indirimlere sahip olunmasının yanı sıra Aracım+ uygulaması hakkında bir duyuru gerçekleştirdi. Artık tüm hizmetler tek bir noktadan gerçekleştirilebilecektir.

Yapı Kredi Bankası hesabı olan mevcut müşterileri için yakından ilgilendirecek bir kampanya duyurusu yaptı. Yüzde 40 oranına kadar indirim imkanlarına sahip olunurken Aracım+ Uygulamasını da açıkladı.

Kasko sigortası işlemlerine kadar Aracım+uygulaması üzerinden daha birçok detaylı hizmetlere ulaşabilme şansına sahip olabileceksiniz. Yapı Kredi mobil uygulamasını kullanan müşteriler Yapı Kredi müşteri plakasını kayıt etmesinden sonra bilgilerini gördükleri gibi işlemlerini de yerine getirebilecektir. Bununla birlikte özel fırsatların yanı sıra araç kiralama konusunda ise tam yüzde 40’a varan indirim avantajlarından faydalanabilecektir.

Yapı Kredi Bankası Yeni Uygulamasını Duyurdu

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyuru ile birlikte artık mobil üzerinden verilen hizmetlere yenileri eklenmeye devam ediyor. Otokoç Otomotiv firmasıyla birlikte yerine getirilen yeni hizmet Aracım+ ile kasko sigortası gibi daha birden fazla işlemlerin yerine getirilmesini kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda birden fazla kişiye sunulacak özel fiyatlar ve düzenlenen farklı kampanyalarla hayata bir farklılık getirilecektir.

asgari-ucretle-calisan-evli-ve-bekarlar-dikkat-hemen-basvurunuzu-gerceklestirin

Aracım+ Uygulaması kullanıcıların rahatlıkla işlemlerini yerine getirebilmesi için ara yüze sahiptir. Araç plakasını kayıt ederek işlemler yapılabilecektir. AVIS araç kiralama hizmetleri bakımından rahatlıkla araç kiralama işlemleri yapılabilecektir. Aynı zamanda yüzde 40’a kadar sunulan indirimlerden de yararlanma şansına sahip olabileceksiniz.

Tek Bir Noktadan Tüm Hizmetlere Ulaşılabilecek

Yapı Kredi tarafından sunulan Aracım+ Uygulaması ile bir finans servisi olmasından daha çok platform konumundadır. Yapı Kredi uygulamasına müşterilerin sürekli şekilde girmesi ile birlikte bankacılık işlemleri gibi daha birden fazla hizmetten yararlanabilecektir.

Otokoç Otomotiv ile gerçekleştirilen farklı servis içi birliktelikleri sürmektedir. Yenilikli olan fonksiyonlarla birlikte müşterin hayatlarına bir kolaylık getirilmesi hedeflenmektedir. Yapı Kredi Bankası ile anlaşma gerçekleştiren Aracım+ uygulaması artık devreye girmiştir. Araç kiralamak isteyen müşterilere daha birden farklı avantajlarda beraberinde sunulmaya devam edilecektir.