Koronavirüs aşısı olan ünlüler bir bir Koronaya yakalanınca sosyal medyada aşı tartışması yeniden alevlendi!

Biontech ve Sinovac aşılarından hangilerini tercih etmeliyiz? Aşı yaptırmalı mıyız yaptırmamlı mıyız? Kaç doz aşı yaptırmalıyız? tartışmalarını alevlendiren gelişmeler yaşandı.

Koronavirüs aşısı olarak halka örnek olmayı amaçlayan ve aşı karşıtlarına dair mesaj vermek isteyen ünlü isimler bir bir Koronavirüse yakalanınca yeni bir tartışma yaşandı.

Önce Masumlar Apartmanı dizisinin Safiye'si ünlü oyuncu Ezgi Mola, koronavirüse yakalanan bir yakınına temaslı olduğu için kendini karantinaya aldığını açıklamıştı. Ezgi Mola tam 7 kez test yaptırdığını söyledi ve testlerinin yarısını negatif yarısının pozitif çıktığını söyledi. Ezgi Mola aşı olması sayesinde hastalığı hafif atlattığını "İki aşımı da yaptırdığım için en ufak bir semptom göstermeden süreci geçiriyorum" diyerek açıklamıştı.

Şimdi Ezgi Mola'nın ardından bir ünlü isim daha Koronaya yakalandı. Ezgi Mola'nın yakın dostu Camdaki Kız dizisinin Muzo'su Enis Arıkan da koronaya yakalandı.

Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti

Koronaya yakalanan Enis Arıkan Camdaki Kız dizisi çekimlerine ara vermek zorunda kaldı.

Enis Arıkan, sosyal medya hesabından koronavirüse yakalandığınu duyurdu. Ensi Arıkan yaptığ paylaşımda "Şu gördüğünüz dünya güzeli korona oldu" dedi.

Ünlü oyuncu Enis Arıkan, koronavirüs testinin pozitif çıkması sonrası yeni sezon çekimleri henüz başlayan Camdaki Kız dizisi setine ara vermek zorunda kaldı. 

Enis Arıkan'da aşı olduğu için hastalığı hafif atlattığını ve evde karantinada olduğunu söyledi.

Enis Arıkan sosyal meyda hesabından sürekli uyuduğu için gelen mesajlara cevap veremediğini ve aşı olmanın ekmeğini yediğini şu cümlelerle ifade etti;

"Gelen mesajların haddi hesabı yok. Hiç birine geri dönemiyorum uyuyor kalıyorum. Aşı olmanın ekmeğini yiyorum ve daha kolay atlatıyorum. Terliyorum, ve birazcık öksürüyorum"