Aşı olana gram altın mı veriliyor? Aşı olarak 480 TL değerinde gram altın kazanmak için başvuru yap! Sınırlı başvuru

Aşı olana gram altın mı veriliyor? Aşı olarak altın kazanmak için ne yapmak gerekiyor? Aşı olana 480 TL değerinde gram altın kampanyası detayları haberimizde…

Ekonomi 15.08.2021 - 21:10 15.08.2021 - 21:11 Volkan Arık

Koronavirüsle mücadelede aşılama çalışmaları tüm hızı ile devam ederken aşı olmayanları teşvik etmek amacıyla yeni kampanyalar başlıyor. Özellikle para ödüllü kampanyalara olan ilgi giderek artıyor. Yeni bir aşı teşvik kampanyasında ise başı olanlara gram altın verileceği duyuruldu. Peki aşı olana gram altın kampanyası detayları neler? Kimler başvuru yapabilir?

Aşı olana altın kampanyası başlıyor. Koronavirüsle mücadelede aşılama çalışmaları sürerken aşı olmak istemeyen vatandaşları teşvik etmek amacıyla yeni kampanyalar düzenleniyor. Daha önce de para ödüllü birkaç kampanya yapılmıştı ama bu defa altın verilecek. Aşılamaya teşvik amacıyla başlatılan altın kampanyasının detayları şimdiden vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Peki aşı olana altın kampanyasına kimler katılabilir? Aşı olan gram altın mı veriliyor?

asi-olana-gram-altin-mi-veriliyor-asi-olarak-480-tl-degerinde-gram-altin-kazanmak-icin-basvuru-y

AŞI OLANA GRAM ALTIN KAMPANYASI

Aşı olana altın kampanyası Sakarya'nın Kocaali ilçesinde başladı. Yeni tip koronavirüsle mücadele kapsamında yarından itibaren ilk doz aşılarını yaptıracak olan 30 kişiye çekilişle gram altın verilecek. Altın kampanyasını Kocaali Kaymakamlığı, Kocaali Belediyesi, Ziraat Odası virgülü Muhtarlar derneği, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası birlikte düzenliyor. Kampanyaya katılım 16 27 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya kapsamında ilk doz aşısı yaptıran vatandaşlar arasından çekilişle belirlenecek olan 30 kişiye gram altın hediye verilecek. Aşı olana gram altın çekilişi noter huzurunda yapılacak.

asi-olana-gram-altin-mi-veriliyor-asi-olarak-480-tl-degerinde-gram-altin-kazanmak-icin-basvuru-1

SON KATILIM 31 AĞUSTOS 2021

Aşı olana gram altın kampanyası 31 Ağustos 2021 günü sona erecek. Kocaali Kaymakamlığı'nın resmi internet sitesinden aynı gün içinde sonuçlar açıklanacak. Kampanya hakkında açıklama yapan Kocaeli Kaymakamı Emre Nebioğlu, ilçede 1750 yaş aralığında 5054 kişinin ilk doz aşısını yaptırmadığının tespit edildiğini söyledi. Vatandaşları aşağıya teşvik etmek amacıyla böyle bir kampanya başlattıklarını belirten Nebioğlu, "Kampanyayla hemşerilerimizin duyarlılığını ve topluma karşı sorumluluklarımızı artırmanın gayreti içerisindeyiz. Vatandaşlarımızdan ricamız, bu illetle hep birlikte mücadele ederek, en kısa sürede normal hayatımıza dönmemiz için özverili şekilde sürece dahil olmaları." ifadelerini kullandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@