Aşk Ağlatır final mi yapyıor soruları Show TV  cevap vermişti. Ancak Aşk Ağlatır bu reytinglerle nasıl final yapacak? Aşk Ağlatır bitmesin final yapmasın kampanyaları başlatılıyor.

Aşk Ağlatır final mi yapyıor soruları Show TV  cevap vermişti. Ancak Aşk Ağlatır bu reytinglerle nasıl final yapacak? Aşk Ağlatır bitmesin final yapmasın kampanyaları başlatılıyor. Aşk Ağlatır neden final yapıyor? Show TV aşk Ağlatır dizisi bu izlenme oranlarına göre nasıl reyting yapacak? show TV 4 reytingi neden beğenmedi?15 Aralık Reytinglerinde aşk Ağlatır!Aşk Ağlatır final mi oluyor sorusu cevabı malesef final yapacak diyebiliyoruz. Ancak Pazar günü reytinglerinde Aşk Ağlatır 4,39 reyting ve 9,63 Share olarak 8. sırada yer aldı. Oldukça yüksek izlenme alan Aşk Ağlatır nasıl final yapacak? Show TV pazar günü 4 reytingi nasıl beğenmez yorumları yapılıyor. Aşk Ağlatır dizisi bitmemesi lazım, en kötü kanal değiştirir yorumları peş peşe geliyor. Show TV bu kadar izlenen diziyi neden bitiriyor?Show TV radikal karar!

PTT pazartesi ödeme yapacak: Emeklilere 50.000 TL ödenecek! PTT pazartesi ödeme yapacak: Emeklilere 50.000 TL ödenecek!


Show TV oldukça yüksek izlenen Aşk Ağlatır dizisini nasıl final yaptıracak merak ediliyor. Savaşçı ve Güvercin dizileri ardından hemen üçüncü dizi olan Aşk Ağlatır, düşük izlenmeyle değil oldukça yüksek izlenerek 8. sırada yer alıyor. Aşk Ağlatır dizisi bitmesin, kanal değiştirsin kampanyası o kadar gerçek ki. Bu reytinglerde pazar günü bir dizinin bitme ihtimali yok ancak Show TV büyük sürpriz yaparak sevilen diziyi yayından kaldırıyor. Aşk Ağlatır haftaya final yaparak ekranlara veda edecek!