Aşk Ağlatır neden bitti? Yeniden başlar mı? Başka kanala geçecek mi? her yerde aranmaya başladı.  Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan ve Yağız Can Konyalı’nın başrollerini paylaştığı Aşk Ağlatır bu akşam yayınlanan 16.

Aşk Ağlatır neden bitti? Yeniden başlar mı? Başka kanala geçecek mi? her yerde aranmaya başladı. Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan ve Yağız Can Konyalı’nın başrollerini paylaştığı Aşk Ağlatır bu akşam yayınlanan 16. bölümüyle final yapacak. Dizide, taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesi anlatılıyordu. İlk başlarda oldukça iyi reytingler alan dizi, giderek ivme kaybedince final kaçınılmaz oldu. Peki Aşk Ağlatır neden bitiyor? Gerçek sebebi ne?

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!


AŞK AĞLATIR NEDEN FİNAL YAPIYOR?Konuyla ilgili ne dizinin yapımcısından ne de kanaldan bir açıklama gelmedi. Ancak dizinin düşük reytinglerinin maliyetini karşılayamaması sonunu getirdi.

AŞK AĞLATIR YENİDEN BAŞLAR MI?Dizinin bir daha başlaması ya da başka bir kanala geçmesi pek mümkün görünmüyor. Çünkü hikayenin gidişatı da izleyenlerin kalıcı olmasını sağlayamadı. Bu nedenle Aşk Ağlatır, bir daha başlamayacak.AŞK AĞLATIR SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?Ada’nın servetinin peşine düşen İsmail ise Erdem’in karısına ulaşmak için çıktığı yolda Hünkar’la karşılaşınca büyük bir şok yaşar. Hünkar, ona Ada’ya yaptıklarının hesabını sorar. Ada’nın sevdiklerinin zarar görmemesi için kendisinden vazgeçtiğini öğrenen Yusuf, onu Rüzgar’ın ellerinden kurtarmak için hemen harekete geçer. Yusuf ve sevdiklerinin hayatı için Rüzgar’la evlenmeyi kabul eden Ada’yı babası ile ilgili çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Diğer yandan Zeynep ise kocasının kendisine söz vermesine rağmen neden yeniden Özben’lerin peşine düştüğünü sorgulamaya başlar. Hünkar’ın Ada ile ilgili sırrını öğrenmeye çok yaklaşır.