Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Aşk Bir Rüya ilk bölümleriyle ekrana geliyor. Aşk Bir Rüya dizisi izleyiciler tarafından merakla beklenirken, dizinin oyuncu kadrosu ve senaryosu da merakla bekleniyor.

Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Aşk Bir Rüya ilk bölümleriyle ekrana geliyor. Aşk Bir Rüya dizisi izleyiciler tarafından merakla beklenirken, dizinin oyuncu kadrosu ve senaryosu da merakla bekleniyor. Aşk Bir Rüya dizisinin oyuncuları kimler, adları ne? Aşk Bir Rüya dizisi konusu ne? Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Aşk Bir Rüya dizisine dair tüm detayları bu haberimizde sizler için hazırladık...Orjinal ismi ise Thapki Pyar Ki olan Aşk Bİr Rüya dizisi Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi olacak! İlk bölümleriyle ekranlara gelmeye başlayan, Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Aşk Bir Rüya izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Kanal 7'nin başarılı Hint dizileri arasında yer alması beklenen Aşk Bir Rüya dizisinin oyuncuları kimler? Aşk Bir Rüya dizisi konusu ne? Bu soruların yanıtı aranıyor.Senaristleri Hintli Raj Shrivastava, Dheeraj Sarna, Sudhir Kumar Singh olan Aşk Bir Rüya dizisinin başrol oyuncuları Jigyasa Singh ve Manish Goplani olacak. 176 bölüm olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanması planlanan Aşk Bir Rüya dizisi büyüleyici bir aşk hikayesini konu alacak.Aşk Bir Rüya Dizisi OyuncularıAşk Bir Rüya dizisinde kadın başrolde Tapki karakteriyle Jigyasa Singh'i göreceğiz. 25 Haziran 1994 doğumlu olan güzel Hintli oyuncu 1,55 boyunda ve 54 kg. 3 İdiot filminde de rol almıştır. Erkek başrol oyuncusu Bihan karakteriyle Manish Goplani oynayacak. 19 Kasım 1992 doğumlu olan Goplani, 28 yaşında. 1,80 boyundaki yakışıklı Hintli oyuncunun kariyerine Altın Petal isimli ödülleri de bulunuyor.Aşk Bir Rüya Dizisi Karakterleri

KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı! KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı!


Aswin Pandey – Bihaan’ın kuzenidir.

Dhruv ve Shraddha’nın kızı Ananya Dhruv Pandey (Sia Bhatia).

Dhruv ve Aditi’nin oğlu Veer Dhruv Pandey (Atharva Phadnis).

Samar’ın annesi Dolly Kapoor (Priyamvada Pandey

Sheena (Sharan Kaur) Bihaan’ın çocukluk arkadaşıdır.

Diwakar Mishra (Hardik Sangani) Thapki’ye talip olan ilk kişi

Krishnakant Chaturvedi (Shakti Singh) Thapki’nin babasıdır.

Poonam Krishnakant Chaturvedi (Prateeksha Lonkar) Thapki’nin annesidir.

Shubh Chaturvedi (Shubh Kalra) Thapki’nin kardeşidir.