Aşk-ı Memnu ekibinden İntibah dizisi geliyor! Hande Erçel, Kıvanç Tatlıtuğ, Merve Boluğur ve Beren Saat bombası!

Aşk-Memnu ekibi 11 yıl önce biten dizide biz daha iyisi yapana kadar en iyisi bu demişti! Aşk-ı Memnu ekibi şimdi İntibah dizisi geliyor. İntibah dizisi için muhteşem isimlerin ismi geçiyor.

Dizi Haberleri 13.06.2021 - 23:00 13.06.2021 - 23:01 Berkay Keskin

Halen tekrarları reyting rekorları kıran, Hazal Kaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, selçuk Yöntem gibi yıldız isimlerin yer aldığı Aşk-ı Memnu dizisi unutulamadı. Aşk-ı Memnu yazan ekip 11 yıl sonra yeni bir diziyle geliyor. İntibah dizisi için Kanal D ile her konuda anlaşıldı.

İntibah Kanal D yayınlanacak!

Aşk-ı Memnun senaryo ve yönetmen ekibinden gelecek İntibah dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Dilaşub ve Mahpeyker için muhteşem oyunculara teklif giderken, yavaş yavaş kadrosu belli oluyor. 

Namık Kemal'ın ölümsüz eseri İntibah romanından dizi yapılacak İntibah dizisi BKM yapımcılığı üstlenecekti. Ancak son gelen bilgilere göre diziyi Ay Yapım Kerem Çatay'ın aldığı öğrenildi. Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu senaristliğini yapacağı ve Hilal Saral'ın çekeceği dizi Kasım ayına yetiştirilmeye çalışılacak.

Hande Erçel'e Mahpeyker teklifi!

İntibah dizisi için Hande Erçel teklif gidecek. Şu sıralar Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan ve final yapacağını kendi açıklayan Hande Erçel Mahpeyker için teklif gitti. Hande Erçel ilk sezon okuduktan sonra Mahpeyker için cevap vermek istediğini bildirdi.

Hande Erçel olmazsa Merve Boluğur olacak!

Hande Erçel Mahpeyker rolü için teklifi kabul etmezse Mahpeyker için teklif edilen ikinci isim Merve Boluğur olacak. Daha önce Kuzey Güney dizisiyle de çalışan Merve Boluğur teklifi seve seve kabul edeceğini bildirdi.

Hande Erçel ve Merve Boluğur Mahpeyker rolü için yarışırken Dilaşub rolü için Beren Saat teklif gitti.

Beren Saat 2. sezon yada yarısında girecek!

Daha önce aşk-ı Memnu dizisinde rol alan Beren Saat 2. sezon için Dilaşub rolü teklif edildi. Beren Saat aynı ekiple çalışmaktan zevk duyacağını bildirdi ve Beren Saat İntibah dizisinde olacağı öğrenildi.

Kıvanç Tatlıtuğ başrol erkek oyuncusu olacak!

Netflix yeni dizi çekimlerini sürdüren Kıvanç Tatlıtuğ ekranlara dönüyor. Aşk-ı Memnu ekibinde çok sevdiğini ve seve seve rolü kabul ettiği öğrenilen Kıvanç Tatlıtuğ sevilen dizide rol alacak erkek başrol oyuncusu olacak.

Aşk-ı Memnu aşıkları buluşuyor!

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ hayranları Bihter ve Behlül'üne kavuşuyor. Bihter ve Behlül canlandıran ve halen hafızalara kazınan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ sevilen diziyle yeniden buluşuyor.

Şimdiden büyük merak edilen yeni dizi Kasım ayında Kanal D ekranlara gelecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@