Ekranların efsane dizisi Aşk-ı Memnu final bölümü için heyecanlı bekleyiş başladı.  Halid Ziya Uşaklıgil'in ölümsüz eserinden uyarlanan dizi, döneme damgasını vurmuş ardından yayınlanan tekrar bölümleriyle de reyting rekorları kırdı.

Ekranların efsane dizisi Aşk-ı Memnu final bölümü için heyecanlı bekleyiş başladı. Halid Ziya Uşaklıgil'in ölümsüz eserinden uyarlanan dizi, döneme damgasını vurmuş ardından yayınlanan tekrar bölümleriyle de reyting rekorları kırdı. Hala da kırmaya devam ediyor. Karantinanın başından bu yana Kanal D'de tekrar bölümleriyle ekrana gelen yapımın final bölümü için sürpriz bir karar alındı. Hal böyle olunca Aşk-ı Memnu final ne zaman? Saat kaçta? Kanal D 22 Temmuz yayın akışı her yerde aranmaya başlandı. İşte detaylar...Aşk-ı Memnu final ne zaman? Saat kaçta22 Temmuz Çarşamba günü final yapacak olan Aşk-ı Memnu'nun final bölümünün ne zaman yayınlanacağı açıklandı.Aşk-ı Memnu final bölümü prime timeda yayınlanacak. Aşk-ı Memnu, final bölümü ile 22 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de olacak.

22 Temmuz Kanal D yayın akışı15:45 Öyle Bir Geçer Zaman Ki18:45 Kanal D Ana Haber20:00 Aşk-ı Memnu

Aşk- ı Memnu konusu nedir?İstanbul'da aynı evde yaşayan iki insanın yasak aşkını ve etraflarındaki hayatı konu alır. Dizi, Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Dizi, babasının ölümünden sonra Adnan Bey ile evlenen Bihter Yöreoğlu'nu ve eşinin manevi yeğeni Behlül ile yaşadığı yasak aşk üzerinde yoğunlaşır. Bihter ve henüz üniversitede okuyan eğlence düşkünü Behlül'ün, Adnan Bey'den ve evde yaşayan diğer insanlardan gizli bir ilişkisi olur. Onların hayatlarına ve yaşadıkları dramatik olaylara diğerleri de dahil olur.Aşk-ı Memnu oyuncuları kimler? Aşkı Memnu dizisinde Selçuk Yöntem, Hazal Kaya, Beren Saat, Nebahat Çehre, Zerrin Tekindor ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi çok ünlü isimler yer almıştı. Dizide Bihter Karakterini canlandıran Beren Saat ve Behlül karakterini Kıvanç Tatlıtuğ oynamıştı. Dizinin entrika kraliçesi Firdevs Yöreoğlu karakterine  Nebahat Çehre hayat verirken, Matmazel yani Deniz Hanım'ı Zerrin Tekindor oynadı. Adnan Bey karakterinde ise deneyimli oyuncu Selçuk Yöntem yer almıştı.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!
Aşk-ı Memnu nerede çekildi? Ziyagil Köşkü neredeAşk- Memnu dizisinde birçok sahne Ziyagil Köşkü'nde çekilmiştir. Aşkı Memnu dizisinin çoğu sahnelerinin çekildiği yalı, İstanbul Sarıyer'de bulunan bir yalıdır. Bu yalının sahibi Türkiye'nin en zengin iş adamları arasında yer alan Rahmi Koç'tur.