Aşk Mantık İntikam Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Aşk Mantık İntikam dizisi başlıyor! İşte diziye dair merak edilenler haberimizin devamında yer alıyor..

Dizi Haberleri 08.06.2021 - 12:25 08.06.2021 - 12:27 Azra Özdemir

Güney Kore’nin iddialı yapımı Canning Single Lady olan diziden uyarlanan, Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda  Umut Kırca'nın  oturduğu ve senaryosunu ise Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsay'ın kaleme aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi yayın hayatına başlamak için gün sayıyor.

Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in yer aldığı ve kadrosunda Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz gibi isimlerin yer aldığı FOX TV'nin iddialı yazlık dizisi 18 Haziran Cuma günü yayın hayatına başlıyor.

Geçtiğimiz sezon pandemi nedeni ile çok az sayıda yazlık dizi vardı. Fakat bu sezon birçok yazlık dizi bulunuyor. Kanalların reyting savaşları yaz dizileri için de tam gaz devam ediyor. Birbirinden iddialı diziler Haziran ayında yayın hayatına başlıyor. 

Aşk Mantık İntikam dizisinin ilk fragmanı yayınlanarak merak uyandırmayı başardı. Farklı konusu ve güçlü kadrosu ile sosyal medyada dikkatleri çekti. Maddi ve manevi sorunlar nedeni ile boşanan bir çiftin yıllar sonra yollarının farklı bir noktada kesişmesi ile gelişen hayat hikayelerini konu edinmektedir.

Aşk Mantık İntikam Konusu!

Esra garsonluk yapmaktadır. Fakat hayatın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan’la mantık evliliği yapmıştır. Ancak bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Ve bir gün Esra bu şirkette işe başlar.

Aşk Mantık İntikam Ne Zaman Başlayacak?

Aşk Mantık İntikam 18 Haziran Cuma günü saat 20:00'de Fox TV'de başlıyor!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@