FOX TV ekranlarında yayınlanan başrollerini Burcu Özberk ile İlhan Şen'in paylaştığı Aşk Mantık İntikam dizisinin sevenlerini üzecek haber geldi. Sevilen dizi final yapmaya hazırlanıyor.

Fox TV ekranlarında başrollerini Burcu Özberk ve İlhan Şen'in paylaştığı senaryosunu Özlem İnce Hekimoğlu ile Nil Güneş Ünsal'ın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Murat Öztürk'ün oturduğu Aşk Mantık İntikam dizisinden üzen haber geldi. Cuma akşamları ile takip edilen dizi final kararı aldı. Dizinin final tarihi de açıklandı.

3 oyuncu veda etmişti

FOX TV'de yaz dizisi olarak başlayan ancak başrol oyuncularının uyumu nedeniyle çok sevilen ve yeni sezonda da devam eden Aşk Mantık İntikam dizisinden geçtiğimiz günlerde üç oyuncu birden ayrılmıştı. Burak Yörük, Melisa Döngel ve Anıl Altan'ın hikayeleri bittiği için veda ettikleri dizi reytinglerde de büyük kan kaybetmişti. Dizinin bundan sonra nasıl ilerleyeceğini merak eden izleyicilerde sosyal medya üzerinden tepkilerini dile getirmişti. Aşk mantık İntikam dizisinin akıbetine ilişkin flaş bir iddia ortaya atıldı.

ask-mantik-intikam-dizisi-final-karari-aldi-tarih-aciklandi-3

Gözden kaçırmayın

Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı! Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı!

Aşk Mantık İntikam ne zaman final yapıyor?

Aşk Mantık İntikam, yaz dizisi olarak yayın hayatına başlamış ancak yüksek reytingleri nedeniyle sezon dizilerine kafa tutmuştu. Ancak özellikle son dönemlerde sevilen oyuncuların ayrılması ile birlikte Aşk mantık İntikam dizisi de reytinglerde düşüşe geçti. Sosyal medyada dizinin 39. bölümde ekranlara veda edecek konuşulmaya başlandı. Bu konuda henüz yapımcı bir açıklama yapmadı fakat gazeteci Birsen Altuntaş, dizinin final kararının kesin olduğunu yazdı. Sosyal medyada hızla yayılan haberler sonrasında dizinin hayranları tepkilerini dile getirmeye başladı.