Aşk Mantık İntikam dizisi hangi diziden uyarlama? Cunning Single Lady konusu nedir, nasıl bitiyor?

Fox TV ekranlarının yaz dizisi Aşk Mantık İntikam bu akşam başlıyor. Peki FOX TV Aşk Mantık İntikam dizisi hangi diziden uyarlama?

Dizi Haberleri 18.06.2021 - 19:46 18.06.2021 - 19:46 Volkan Arık

FOX TV'nin yaz sezonunda ekranlarda olacak olan dizisi Aşk Mantık İntikam dizisi yayına bu akşam başlıyor. Birçok izleyici dizi başlamadan önce Aşk Mantık İntikam dizisi konusu ne uyarlama mı gibi soruların yanıtını araştırıyor. Peki Aşk Mantık İntikam dizisi uyarlama mı, hangi diziden uyarlama? Cunning Single Lady dizisi nerede yayınlanıyor konusu ne ve nasıl bitiyor?

FOX TV'de yayına başlayacak olan aşk mantık İntikam dizisi şimdiden izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Romantik komedi türündeki Yaz dizisi yayın hayatına bu akşam başlarken dizi ile ilgili merak edilen birçok detay var. Peki Aşk Mantık İntikam dizisi uyarlama mı?  Aşk Mantık İntikam dizisi hangi diziden uyarlama?

AŞK MANTIK İNTİKAM DİZİSİ HANGİ DİZİDEN UYARLAMA?

FOX TV'nin yeni dizisi Aşk mantık İntikam dizisi Güney Kore yapımı Cunning Single Lady  dizisinden uyarlama. Güney Kore'de yayınlandığı dönemde büyük Yankı uyandıran dizi romantik komedi türünde. Cunning Single Lady Dizisinde genel olarak ilginin ve romantizmin azaldığı bir ilişkinin gidişatı konu alınıyor.

ask-mantik-intikam-dizisi-hangi-diziden-uyarlama

CUNNİNG SİNGLE LADY NASIL BİTİYOR?

FOX TV'de yeni başlayan Aşk Mantık İntikam dizisinin uyarlandığı Cunning Single Lady dizisinin sonu nasıl bitiyor sorusunun yanıtı da merak ediliyor. 2014 yılında Güney Kore'de bir televizyon kanalında yayınlanmaya başlayan Cunning Single Lady Dizisi 27 bölümden oluşuyor. 24 Nisan 2014 tarihine kadar yayınlanan dizinin konusu romantizmi yeniden canlandırmaya çalışan boşanmış bir çiftin hayatı oluyor. Dizi yayınlandığı dönemde Güney Kore'de büyük yankı uyandırmış izleyiciler tarafından yakından takip edilmiştir.

AŞK MANTIK İNTİKAM 1. BÖLÜM NE ZAMAN?

Aşk Mantık İntikam 1. bölüm ile bu akşam başlıyor. İlk bölümü ile FOX TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan dizinin tanıtım filmleri dikkat çekmişti. İlk bölüm reytingleri de şimdiden merak konusu oldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@