Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi için önemli bir karar alındı!

Güney Kore’nin iddialı yapımı Canning Single Lady adlı diziden uyarlanan, Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda  Umut Kırca'nın  oturduğu ve senaryosunu ise Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsay'ın kaleme aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi bu yaza damga vurmayı başardı.

Kasaba Doktoru Neden Final Yapıyor? Finalde Neler Olacak? "Sezon Finali mi?" Sorusuna Açıklama Geldi! Kasaba Doktoru Neden Final Yapıyor? Finalde Neler Olacak? "Sezon Finali mi?" Sorusuna Açıklama Geldi!

Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in yer aldığı ve kadrosunda Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu, Mehmet Yılmaz gibi isimlerin yer aldığı FOX TV'de cuma akşamları yayınlanan dizi reytinglerde zirveyi kaptırmıyor.

Yazlık dizi olarak başlayan,maddi ve manevi sorunlar nedeni ile boşanan bir çiftin yıllar sonra yollarının farklı bir noktada kesişmesi ile gelişen hayat hikayelerini konu edindiği Aşk Mantık İntikam için önemli  bir karar alındı.

Yaz sezonunun bitmesi ile beraber, dizilerin yeni sezonları başlayacak. Bu nedenle Aşk Mantık İntikam'ın da  devam edip etmeyeceği merak edilmeye başladı. Dizinin hayranları bu durumu araştırıken sevindiren haber geldi.

Dizinin cuma günleri yayınlanmaya devam edeceği ve şimdilik final yapmayacağı öğrenildi. 

Yeni sezon dizilerin başlaması ile beraber dizinin reytinglerinde büyük bir düşüş yaşanılırsa final düşünülebilir. 

k-mantık-ıntıkam

Aşk Mantık İntikam Konusu!

Esra garsonluk yapmaktadır. Fakat hayatın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan’la mantık evliliği yapmıştır. Ancak bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Ve bir gün Esra bu şirkette işe başlar. Ozan bu durum karşısında ise intikam almaya karar verir.