Aşk Mantık İntikam Dolu Dolu Geliyor! Yaz Dizileri Reytinglerde Dibi Görüyor!

Yeni yaz dizileri reytinglerde dibi gördü. Aşkın Tarifi ve Cam Tavanlar ilk bölüm sınavını geçemedi. Aşk Mantık İntikam ise zirveye yerleşmeye kararlı!

Televizyon 10.06.2021 - 16:26 10.06.2021 - 16:28 Ece Sahan

Yeni yaz dizileri bu sene diplerde yer aldı. Cam Tavanlar ve Aşkın Tarifi dizileri ilk bölüm sınavının geçemedi ve reytinglerde çuvalladı. Sıradaki yaz dizileri ise kendinden oldukça emin görünüyor.

Bu sene yaz dizileri beklediğini bulamadı. Türk izleyicisi sezon boyunca dram, mafya acıytasyon dizilerine tepki gösterdi ama onlardan da vazgeçmedi. Yazın iç açıcı romantik komedi dizileri bu eleştirilerle yüksek reytingler beklerken hayal kırıklığı ile karşılaştı.

Bu yaz ekranlarda ki yaz dizilerinin castları çok düşük bulundu. Çekimler ise pek bir hızlıya getirilmiş gibi göründü. Ancak yinede bu kadar düşük reytingleri pek hak etmediler. Kanal D'de başrollerinde Kemal Doğulu ve Serra Arıtürk'ün başrolünde yer aldığı Aşkın Tarifi dizisi ilk bölüm reytingleri ilk 10'u zor gördü. 

Show Tv ve uğruna Hekimoğlu'nu harcayan Ojo Pictures'de büyük umutlarla çektiği Cam Tavanlar'da ilk bölümü ilk 10'u zar zor görebildi. Sırada hala bekleyen yaz dizileri var. Ancak onlarda başrol oyuncularının sönük kalması ile pek iç açıcı durmuyor. 

AŞK MANTIK İNTİKAM KENDİNDEN EMİN!

Ancak aralarında parlayan bir dizi var. Aşk Mantık İntikam dizisi ismi beğenilmese de fragmanları seyirciyi kendine çekmeyi başardı. 

Ekranların yaz dizisi anlayışına yeni bir solu getiren başarılı dizi Afili Aşk ile ekranlara gelen Burcu Özberk, Baraj dizisi ile yıldızı parlayan BUrak Yörük, Sen Çal Kapımı dizisi ile ekranlara gelen Melisa Döngel ve İlhan Şen'in başrolünde yer aldığı 18 Haziran Cuma günü ekranlara gelecek olan Aşk Mantık İntikam dizisi ilk bölümü ile bakalım reytinglerde iyi bir yer edinebilip bu yazı çıkartabilecek mi?

ADA MASALI'DA HIZLI GELİYOR!

Yeni diziler arasında adından söz ettireceğe benzeyen bir başka dizi ise Ada Masalı olacağa benziyor. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un başrolünde olduğu Ada Masalı sessiz sakin görünse de iddialı bir duruş sergiliyor. 

Ada Masalı'nın da reytinglerde nasıl bir sonuç alacağı merak konusu oldu. 15 Haziran Salı günü başlayacak olan diziyi özellikle Alp Navruz hayranları büyük bir merakla bekliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@