Yaza bomba gibi giren dizilerden olan aşk mantık İntikam, Rakiplerinin arasından sıyrılmayı başardı ve reyting kişilerde iyi bir sıralamaya oturdu. Yaz ekranlarının sevilen isimlerinden olan Burcu Özberk ve İlhan Şen’in başrollerini paylaştığı dizi kısa sürede geniş hayran kitlesine ulaştı. İzleyiciler hem başrollerin uyumunu hem de dizinin hikayesini severek takip ediyor.

ask-mantik-intikam-erken-final-iddialari-sosyal-medyayi-karistirdi-yapilan-hata-dizinin-sonunu-4

Kanal D'de başrollerini Burcu Özberk ve İlhan Şen'in paylaştığı Aşk Mantık İntikam dizisinin son bölümünü izle yeni izleyiciler dizi nereye doğru gidiyor sorusunu sormadan edemedi. Yaz aylarının iddialı yapımları arasında yer alan dizi yeni sezonda da ekranda görmek isteyen çok sayıda izleyici var ancak reyting gidişatı nedeniyle yeni sezonu göremeyeceği düşünülüyor. Aşk Mantık İntikam reytingleri şu anda rakipleri için oldukça iyi ancak Eylül ayında ekrana geri dönecek olan dizilerle mücadele etmek için yetersiz.

ask-mantik-intikam-erken-final-iddialari-sosyal-medyayi-karistirdi-yapilan-hata-dizinin-sonunu-1

Aşk Mantık İntikam yeni bölümde neler olacak?

Yaz ekranlarının en iddialı yapımları arasında yer alan Aşk mantık İntikam Esra ve Ozan arasındaki mücadele ile izleyicileri ekran başına kilitliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde yemek izleyicileri sürpriz gelişmeler Beklerken Esra'nın bu hamlesi her şeyi baştan sona değiştirecek. Esra ve Ozan arasındaki Buzlar yavaş yavaş erimeye başlayacak ancak Ozan'ın annesi bu ikiliyi yeniden bir araya getirmeye hiç niyetli değil.

ask-mantik-intikam-erken-final-iddialari-sosyal-medyayi-karistirdi-yapilan-hata-dizinin-sonunu-2

Aşk Mantık İntikam hangi günler yayınlanıyor?

FOX TV ekranlarının yaz aylarında büyük sükse yaratan dizisi Aşk Mantık İntikam yeni başlamasına rağmen en çok sevilen ve takip edilen yapımlar arasında yer alıyor. Yaz aylarının flaş yapımı olan dizide Burcu Özberk ve İlhan Şen başrolleri paylaşıyor. Melisa Döngel in de kadrosunda bulunduğu dizi kısa süre içerisinde reytinglerde de güzel bir başarıya ulaştı. Aşk Mantık İntikam dizisi FOX TV ekranlarında her hafta cuma akşamı izleyici karşısına çıkıyor.