Aşk Mantık İntikam Esra Burcu Özberk Sette Sinirlendi! Olay Tepki Verdi! İlhan Şen Sakinleştiremedi!

Aşk Mantık İntikam dizisinin Esra'sı Burcu Özberk'i Ozan karakterine hayat veren partneri İlhan Şen bile sakinleştiremedi.

Dizi Haberleri 26.06.2021 - 13:14 26.06.2021 - 13:16 Ece Sahan

FOX Tv'nin yeni yaz dizisi Aşk Mantık İntikam dizisi reytinglerde oldukça iyi oranlar elde ederek kanalın yüzünü güldürdü.

Yapımcılığını Yağmur Ünal'ın yaptığı Aşk Mantık İntikam dizisi ikinci bölümü dün akşam ekranlara geldi. Eğlenceli karakteleri ile oldukça beğenilen dizi her hafta daha yüksek oranlar elde edecek gibi. Aşk Mnatık İntikam ikinci bölümü ile reytinglerde 2. sıraya yükseldi.

BURCU ÖZBERK HAYRANLARI HAYRAN OLDU

Romantik komedi dizilerine hayranları tarafından çok yakıştığı düşünülen sempatik karakterler yaratan Burcu Özberk yeni dizisinde de Afili Aşk dizisine benzer bir genç kadın imajı ile yine oldukça başarılı iş çıkardı.

Esra karkaterinin özellikle ağbisi Eko ile muhabbetleri oldukça eğlenceli bulunurken Burcu Özberk daha setin ilk haftalarından sette sinirlenmeyi başardı. 

Sempatik karkaterler ile ekrana gelen Burcu Özberk sette ise isyan etmesi ile gündeme geldi. Setten sıklıkla paylaşım yapan Burcu Özberk, son paylaşımı ile dizi ekibine isyan etti.

Partneri İlhan Şen ile uyumu da oldukça başarılı bulunan Burcu Özberk, dizide Ozan karkaterine hayat veren İlhan Şen ile yemek yediği sırarda sete çağrıldı. O anları videoya alınırken Burcu Özberk isyan etti.

Burcu Özberk yemek yediği sırada sete çağrıldığı o anların paylaşımını "Bari lokmamı bitirseydim" şeklinde paylaştı.

Bu payalaşım ise bazı sitelerde Burcu Özberk tepki verdi şeklinde yansıtıldı. Ancak merak etmeyin o paylaşımlar tamamen eğlenceli amaçlı yapıldı. Yani Aşk Mantık İntikan dizisi setinde her şey oldukça yolunda.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@