Fox Tv'nin yeni romantik komedi yaz dizisi Aşk Mantık İntikam dizisinin yıldız ismi Burcu Özberk makyajsız hali ile görüntülendi.

Romantik komedi dizilerinin vazgeçilmez güzellerinden Burcu Özberk son olarak Fox Tv'nin yeni yaz dizisi Aşk Mantık İntikam dizisinde boy gösteriyor. Sempatik oyunculuğu ile hayran kitlesini yaratan oyuncu Burcu Özberk güzelliği ile de adından söz ettiren bir isim.

Kanal D' de yayınlanan Afili Aşk dizisinde Çağlar Ertuğrul ile uyumu çok başarılı olan Burcu Özberk yeni dizisinde İlhan Şen ile partner olmuş ve dizide canlandırdığı Esra kakakteri özlenen komedi havasını vererek çok beğenildi.

616x321-afilli-ask-oyunculari-kimler-afilli-ask-dizisinin-konusu-ne-iste-oyuncu-kadrosu-1560355753211

Fox Tv'nin bu sezonda yüzü yaz dizisinden güldü. Aşk Mantık İntikam bu sezonun en başarılı reyting oranlarını alan romanitk komedi yaz dizisi oldu. Bu sezon oldukça düşük seyreden yaz dizisi reyting oranlarında Aşk Mantık İntikam başarı sağlayabildi.

Aşk Mantık İntikam dizisinde ağır bir makyaj ile izleyici karşısına çıkan Burcu Özberk makyajsız hali ile sosyal medya paylaşımı yaptı.

Burcu Özber yeğeni ile paylaşımınd asıfır makyaj görüntülendi. Burcu Özberk'in bu hali beğeni alırken, kullanıcılar dizide kendisine aşırı makyaj uygulanmasından yakındı.

İşte Burcu Özberk'in makyajsız hali;

WhatsApp Image 2021-07-20 at 20.09.34