Aşk Mantık İntikam dizisi uyarlandığı Kore dizisi Cunning Single Lady merak konusu oldu. Dizinin sonunda neler oluyor? Kaç bölüm? Esra bebek mi düşürdü?

Fox Tv'nin yeni yaz dizisi Aşk Mantık İntikam dizisi ilk bölümü ile iyi bir çıkış yakaladı. Dizinin şimdilik geleceği var gibi görünüyor. 

Peki Aşk Mantık İntikam dizisi uyarla mı? Aşk Mantık İntikam dizisi Kore dizisinden uyarlama mı? Aşk Mantık İntikam hangi diziden uyarlama? Aşk Mantık İntikam uyarlama dizisinde neler oluyor? 

Aşk Mantık İntikam dizisi Güney Kore uyarlaması bir dizidir. Dizinin orjinal adı Cunning Single Lady'dır. Kore'de oldukça popüler olan dizi Türkiye'ye uyarlanmış ve başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük yer aldı. 

Rabia Soytürk Kanal D İçin Merakla Beklenen Bir Projeye İmza Attı Rabia Soytürk Kanal D İçin Merakla Beklenen Bir Projeye İmza Attı

Cunning Single Lady dizisinin orjinalinde neler olacak?

Aşk Mantık İntikam dizisinin uyarlandığı Kore yapımı Cunning Single Lady dizisinde hayatın zorluğundan bıkan kadın karakterimiz kendisini seven ve memurluk yapan mahalleden biriyle evlenir. Ancak hayat planladığı gibi gitmez. Koacası evlenir evlenmez işi bırakır ve kendi projesini yapmak ister. Bu uğurda evde tek çalışan olan kızımız oldukça zorluk çeker ve dayanamaz ve boşanır. Yıllar sonra bir bakar ki boşandığı eşi artık çok zengin bir CEO olmuştur. Başını belaya sokan kızımızın yolu eski kocası ile kesiştiğinde kocasının ondan özür dilemesini beklerken onu aşağılar. Ve intikam başlar.

 Peki Esra hamile mi? Ozan'dan sakladığı sır ne?

Dizinin orjinalinde Esra kocası işten çıktıktan sonra projesini hayata geçirsin işte işe koşturduğu, eve haciz geldiği dönemde çocuğunu düşürür. Ozan ise Esra'nın hamile olduğundan bile habersizdir. 

Aşk Mantık İntikam dizisinin yeni bölüm fragmanında da Esra, Ozan'a "Senin benim neler yaşadığımdan haberin yok" diyor. Yakın bir zamanda bu sırrı Esra, Ozan'a açıklayacak.