Aşk Mantık İntikam Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosu?

Kore yapımı Cunning Single Lady uyarlaması dizinin adı belli oldu! Aşk Mantık İntikam! Dizinin ismi beğenilmezken, Aşk Mantık İntikam dizisi oyuncuları kim, konusu ne?

Televizyon 29.05.2021 - 11:59 29.05.2021 - 12:16 Ece Sahan

Aşk Mantık İntikam dizi geliyor! Çekimleri başlayan diziye ilk eleştiriler geldi. 

Fox TV'nin Güney Kore uyarlaması Cunning Single Lady dizisinin ismi nihayet belli oldu. Başrollerinde Melisa Döngel, Burcu Özberk ve Burak Yörük'ün yer aldığı dizinin ismi "Aşk, Mantık, İntikam" oldu.

Fox Tv'nin yeni romantik komedi dizisinin çekimlerine başlandı. Güney Kore'nin en çok izlenen yapımlarından biri olan Cunning Single Lady dizisinden uyarlanan dizinin adı nihayet belli oldu. Ancak bu yeni isim pek beğenilmedi. 

Cunning Single Lady uyarlamasının adı "Aşk, Mantık, İntikam" oldu. Gerçekten isim seçimi bir hayli ilginç olmuş. Bakalım ilerleyen günlerde isimde bir deiğişikli olacak mı?

Peki Aşk, Mantık, İntikam dizisinin oyunculaır kim?

Burcu Özberk, Melisa Döngel, İlhan Şen ve Burak Yörük'ün başrolünde yer aldığı dizisinin kadrosunda Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç gibi isimler yer alıyor.

No:9 ve Med Yapım işbirliği ile çekilen dizinin konusu ise şu şekilde;

Leyla garsonluk yapmaktadır ve artık hayatın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan’la mantık evliliği yapmıştır. Ancak bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Ve bir gün Leyla bu şirkette işe başlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@