Aşk Mantık İntikam Mert gerçek adı ne? Yusuf Akgün kimdir? Yusuf Akgün nereli? Yusuf Akgün hangi dizilerde oynadı? Çağla'nın eski sevgilisi Mert kimdir?

Aşk Mantık İntikam dizisine taze kan! Sezon onayını alan tek romantik komedi yaz dizisi olabilen Aşk Mantık İntikam dizisine yeni karakterler katılarak hikaye genişletiliyor. Aşk Mantık İntikam dizisine yeni oyuncular girmeye devam ediyor. 

Aşk Mantık İntikam Mert gerçek adı ne? Yusuf Akgün kimdir? Aşk Mantık İntikam dizisine Mert karakteri Çağla'nın eski sevgilisi olarak dahil oldu.

Burcu Özberk, Melisa Döngel, İlhan Şen ve Burak Yörük'ün başrollerinde yer aldığı Güney Kore uyarlaması Aşk Mantık İntikam dizisi bu yazın tek izlenen romantik komedi dizisi oldu. Kış sezonunda türk halkından tek onay alabilen yaz dizisi olan Aşk Mantık İntikam orjinal hikayeden uzaklaşarak drama bağladı diyebiliriz. 

Aşk Mantık İntikam dizisi yeni oyuncuları ile Cuma akşamlarında zirveyi kimseye kaptırmamaya kararlı. Diziye Adını Feriha Koydum dizisinin yıldız oyuncusu dahil olarak kadro iyice güçlendirildi.

 Adını Feriha Koydum dizisinin Koray'ı Yusuf Akgün Aşk Mantık İntikam dizisine Mert karkateri ile dahil oldu.

Aşk Mantık İntikam Mert kimdir? Aşk Mantık İntikam Mert gerçek adı ne? Yusuf Akgün kimdir? Yusuf Akgün nereli? Yusuf Akgün kaç yaşında? Yusuf Akgün hangi dizilerde oynadı? Yusuf Akgün sevgilisi kim? 

Yusuf Akgün Kimdir?

11 Eylül 1984 İstanbul doğumludur. Orta okulu ve liseyi Bilge Kağan Lisesi'nde okumuştur. Lisede Shakespeare'in Bir Yaz Gecesi Rüyasi'nda Lysander rolüyle sahneye çıkmış ancak provaları bitiremeden tiyatrodan kovulmuştur.

2003 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümüne giren Yusuf Akgün 2004 yılında Ortaoyuncular'da Ferhan Şensoy'un asistanı olarak çalıştı. 

Yusuf Akgün'ün ilk filmi Balans ve Manevra oldu. 2007 yılında dönemin popüler grubu Hepsi'nin yer aldığı Hepsi 1 dizisinde Korkut karakteri ile tanındı. Beni Böyle Sev dizisinde Furkan karakteri ile Burcu Biricik ile partner oldu.

Asıl çıkışını ise 2011 yılında Adını Feriha Koydum dizisinde canlandırıdğı Koray karakteriyle yaptı. 

YER ALDIĞI YAPIMLAR

Paradox

Adını Feriha Koydum

Emir'in Yolu

Beni Böyle Sev

Saklı Hayatlar Hepsi Bir

Derdest

Balans ve Manevra

‘Duy Beni’ Yapımı İle Gençlik Dizilerine Bir Yenisi Ekleniyor! ‘Duy Beni’ Yapımı İle Gençlik Dizilerine Bir Yenisi Ekleniyor!

Su ve Ateş

Hayat Mucizelere Gebe

Cennet'in Gözyaşları

Acı Tatlı Ekşi

Aşk Mantık İntikam