Fox Tv'nin çok başarılı başlayan yeni dizisi Aşk Mantık İntikam oyuncuları Burak Yörük, Melisa Döngel, Burcu Özberk ve İlhan Şen'den insanlığa örnek davranış.

Ülkemizde son dönemlerde hayvanlara özellikle köpeklere karşı artan canilik, kin, öfke, bilgisizlik cahilliği korkunç durumlara gelmiş vaziyette.

İçimizin almadığı işkenceleri yaşayan bu hayvanlara dair hala gerçek bir adım atılmadı. Sokaklarda can savaşı veren hayvanlar ülkemizdeki cahillik ve canilik ile vahim durumda işkenceler görüyor, iftiralara maruz kalıyor. Öyleki her önüne gelenin ebeveyn olduğu sadece doğruduğu genleri 8 yaşındaki çocukları bile öldüresiye işkenceler yaptığı videoları görüyoruz.

hangi_dizide_bulusacaklar_h12114_039f9

Aşk Mantık İntikam dizisi önce tüm sezonu ekranlarda bolca istismar, mafya, dramla geçiren bizlerin evlerimize neşe, sevgi, saygı getirdi Ardında da dizinin oyuncuları Burak Yörük, Melisa Döngel, İlhan Şen ve Burcu Özberk yaptığı hareketle gönüllerde taht kurdu.

Burak Yörük ve Melisa Döngel önderliğinde işkence gören ve ön 2 ayakları kesilen bir köpeğe tekerlekli sandalye alınarak acıları bitirildi ve tedavileri yapıldı.

Burak Yörük paylaşımında "Canım kızım sana bunu yapanları o sandalyeye bindirebilsem" diye yazarak bu nefes almaması gereken müsvettelere öfkesini kustu ve hayranlarına örnek oldu.

melisadongel-burakyoruk-askmantikintikam-2