Aşk Mantık İntikam Reyting Kaçıncı Oldu? 18 Haziran Cuma 2021 Reyting Sonuçları Fox Tv!

Fox Tv'nin yeni yaz dizisi Aşk Mantık İntikam dizisi reytinglerde kaçıncı oldu? Yaz dizileri bu sene reytinglerde dipleri görürken Aşk Mantık İntikam kaçıncı oldu?

Gündem 19.06.2021 - 11:00 19.06.2021 - 11:03 Ece Sahan

Burcu Özberk, Burak Yörük, İlhan Şen, Melisa Döngel gibi isimlerin yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi ilk bölümü ile dün akşam Fox Tv'de ekranlara geldi. 

Kore uyarlaması Aşk Mantık İntikam dizisi ilk bölümü ile eğlendirdi. Dram, acıtasyon, mafya klişeleri ile koca bir sezon geçiren ve yozlaşan toplum ve ekranlar yaz sayesinde renklendi ancak yine Türk seyircisi, tecavüz, mafya, dayak gibi sahneleri tercih etti. 

2021 sezonun romantik komedi yaz dizilerine dün akşam bir yenisi daha eklendi. Başrollerinde Kanal D'nin geçtiğimiz sezonlarda başarılı ve yaz dizilerine yeni bir soluk getiren dizilerinden Afili Aşk'ın Ayşe'si Burcu Özberk, Baraj'ın Tarık'ı Burak Yörük, Sen Çal Kapımı'nın Ceren'i Melisa Döngel ve  İlhan Şen'in yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi.

Konusu ile ilgi çeken Aşk Mantık İntikam dizisi ilk bölümü reytinglerde ne yaptı? Bu sezon kötü reytingler alan yaz dizilerinde Aşk Mantık İntikam dizisi de mi eklendi? Kanal D'de Aşkın Tarifi ve Baht Oyunu, Star Tv'de Ada Masalı gayet eğlenceli ve başarılıydı. Show Tv'de Cam Tavanlar'da partner uyumu geçerli not almasa da yinede bu reytingleri hiçbiri hak etmemişti.

Peki Fox Tv'nin yeni dizisi Aşk Mantık İntikam reytinglerde kaçıncı oldu? 18 Haziran 2021 Cuma reyting sonuçları saat 11'de açıklandı. İşte reyting sonuçları;

Gelişmelerden Haberdar Olun

@