Aşk Mantık İntikam Yaz Dizilerinde Reytinglerde Açık Ara Ayar Verdi! Mehmet Korhan Fırat Eko Karakteri Beğeni Aldı!

Fox Tv'nin yeni yaz dizisi Aşk Mantık İntikam eğlenceli komedi bol sahneleri ve karakterleri ile nefes aldırttı! Aşk Mantık İntikam reytingleri nasıldı?

Dizi Haberleri 26.06.2021 - 12:54 26.06.2021 - 12:55 Ece Sahan

Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel, Burak Yörük, Mehmet Korhan Fırat gibi isimlerin yer aldığı Güney Kore uyarlaması Aşk Mantık İntikam dizisi oldukça iyi bir çıkış yaptı.

Sevgi, komedi, doğaya hayvana insana saygı, aydınlık gibi değerleri ghörebileceğmiz yaz dizilerini bu sezon dört gözle beklerken reytinglerde yine Türk halkı tercih etmedi. Bol istismar temalı dram, savaş ve mafya klişe dizilerini reytinglerde zireye taşıyan izleyiciler yaz dizilerini kllişe bularak tercih etmedi. 

Aşk Mantık İntikam dizisi ise seyircilere rağmen yaz dizileri arasında iyi bir çıkış yakalmayı başardı. Yayınlandığı gün ekranlarda boşluk olması sebebi ile başarıyı elde edebilen Aşk Mantık İntikam dizisi ikinvi bölümü dün akşam ekranlara geldi. 

Aşk Mantık İntikam dizisi dün yayınlanan ikinci bölümü ile TOTAL reytinglerinde 3. AB reytinglerinde 2. olmayı başardı. Bu oranlarla ilk 10'a girmekte dahi zorlanan yaz diziler arasında en yüksek oranı elde etmiş oldu.

Dizide özellikle Burcu Özberk'in canlandırğdığı Esra karakteri, Mehmet Korhan Fırat'ın canlandırdığı Ekrem karakteri, Günay Karacaoğlu'nun canlandırdığı Oğluşum Zümrüt ve Zeynep Kankonde'nin canlandırdığı Menekşe karakterlerinin birbirleri ile olan sahneleri ve karakterler oldukça eğlenceli olarak ekrana geliyor. 

Dizide özellikle Eko kakteri uzun zamandır özlenen bir karakter ve Mehmet Korhan Fırat bu rolde oldukça harikalar yaratıyor. 

Dizinin başarısının yeni sezonda da sürüp sürmeyeceği merak konusu. Ne de olsa ekranlarda tercih edilmeyen Hekimoğlu gibi kaliteli yapımlar dahi final yaparken yaz dizilerinin hiç şansı olmadığını, herhangi bir konuda, haberde sosyal medya yorumlarıda dahi gördüğümüz toplumumuzun iyice dönüştüğü saldırganlık kötülük ikiyüzlülük saygısızlık canilik halini bol istismar, saldırganlık içeren diziler tercih etmesinde görüyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@