Aşkı Memnu dizisinin Beşir'i Baran Akbulut Aziz dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanıyor!

Kanal D'nin efsane dizisi Aşk-ı Memnu dizisinin Beşir'i yeni sezonda ekranlara dönüyor! İşte Beşir karkaterine hayat veren Baran Akbulut'un yeni dizisinde rolü!

Tekrarları bile reyting rekorları kıran sosyal medayda TT olan Halit Ziya Uşaklıgil'in ölümsüz eserinin uyarlandığı Aşkı Memnu dizisinin Beşir'i ekranlara dönüyor.

Beren Saat, Hazal Kaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Nur Fettahoğlu gibi isimlerin adeta hayatlarının dönüm noktası olan Aşkı Memnu dizisinin önemli karkaterlerinden biri olan Beşir karakterine hayat veren Baran Akbulut yeni dizisi Aziz ile ekranlara gelecek. 

Bihter, Firdevs Hanım, Behlül, Peyker, Adnan Bey, Nihal, Matmazel, Beşir gibi karkaterleri hayatımıza sokan Aşkı Memnu'nun köşede kalmış, hizmetli karakterleri de yıllar sonra yeni dizilerde boy gösetrmeye hazırlanıyor.

Aşkı Memnu dizisinde Bihetr ile Behlül'ün ilişkisini öğrenmesine rağmen Nihal'e olan aşkı ve Adnan Bey'e kıyamamsı nedeniyle gerçekleri söyleyemeyen ve izleyenleri kanser eden bir karkater olan Beşir'e hayat veren Baran Akbulut yeniden önemli dizilerde.

Tozluyaka Ekranları Salladı Ancak Hikayesi de Deşifre Oldu! Klasiği Bekleyenler Şaştı Kaldı! Ters Köşe Yapacak! Tozluyaka Ekranları Salladı Ancak Hikayesi de Deşifre Oldu! Klasiği Bekleyenler Şaştı Kaldı! Ters Köşe Yapacak!

Dizinin Beşir'i Baran Akbulut uzun bir aradan sonra Aziz dizisi ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. 6 Eylül'de sete çıkmaya hazırlanan Aziz dizisinde Barna Akbulut dizide Beşibiyerde lakaplı ustabaşı Mustafa karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.