Aşkı Memnu Sonrası Bomba Bir Roman Daha Uyarlanıyor! Aynı Ekiple Namık Kemal Romanı İntibah Geliyor!

Halit Ziya Uşaklıgil'in ölümsüz eseri Aşkı Memnu dizisi efsanesini yazan ekipten Namık Kemal'in İntibah'ı geliyor! İntibah konusu ne?

Dizi Haberleri 26.05.2021 - 17:13 26.05.2021 - 17:51 Ece Sahan

Kanal D'de yayınlanmış başrollerinde yer alan Beren Saat, Hazal Kaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Nur Fettahoğlu, Nebahat Çehre, Zerrin Tekindor gibi isimlerin hayatlarında bambaşka bir kapı açan tekrarları bile hala  reyting rekorları kıran Aşkı Memnu efsanesine rakip geliyor.

Aşkı Memnu dizisinin yazarlarından Melek Gençoğlu ve Aşkı Memnu yönetmeni Hilal Saral, yine Kanal D için çekilecek olan Namık Kemal romanı İntibah'ı uyarlamaya hazırlanıyor.  

BKM, Show Tv'de yayınlanan ve ekranlara veda eden Ramo'nun ardından iddialı bir yapımla dönmeye hazırlanıyor.

BKM, Kanal D için önemli bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. Bir kaç sene önceki Türk edebiyatlarının önemli eserlerinin uyarlama furyası yeniden devam ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda Türk edebiyatının önemli isimlerinin romanları yeniden uyarlanmış ve büyük ses getirmişti. Özellikle Reşat Nuri Güntekin'in Yaprak Dökümü, Halit Ziya Uşaklıgil'in Aşk-ı mMemnu'su büyük reytingler elde etmişti.

İNTİBAH GELİYOR!

Türk edebiyatının önemli yazarların unutulmaz romanları ekranlara uyarlamaya yeniden başlandı. BKM, Kanal D için Namık Kemal'in unutulmaz eseri İntibah ekranlara uyarlamaya hazırlanıyor.

Aşk-ı Memnu dizisinin yazarlarından Melek Gençoğlu senaryoyu Su Ersöz ile birlikte yazacak. Melek Gençoğlu ve Aşkı Memnu yönetmeni Hilal Saral bu projede yeniden bir araya geliyor. Şimdiden merak konusu olan dizinin kadro çalışmalarına başlandığı da öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@