Aşkı Memnu Yeniden Bir Araya Geliyor! Adnan Bey, Behlül ve Diğerleri Yeni Bomba Dizide!

Kanal D'nin efsanelere adını yazdıran dizisi Aşkı Memnu'nun yıldızları Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem yeniden aynı dizide bir araya geliyor! Yeni dizi çok konuşulacak!

Dizi Haberleri 16.05.2021 - 14:57 16.05.2021 - 15:09 Ece Sahan

Halit Ziya Uşaklıgil'in ölümsüz eserinden biri olan Aşkı Memnu romanından aynı adla uyarlanan ve tekrarları bile reyting rekorları kıran dizi severlerine müjdeli haber!

Aşkı Memnu dizisinin fenomen karakterleri Adnan Bey, Behlül, Bihter, Nihal, Firdevs Hanım, Beşir, Peyker, Bülent, Katya, Hilmi Bey gibi unutulmaz karakterlere imza atan Aşkı Memnu yeniden bir arada. Aşk-ı Memnu dizisi hayranlarına müjdeli haber geliyor!

Diziyle adeta hayatları değişen oyuncular yeniden yeni diziyle bir araya geliyor. Tekrarları bile reyting rekorları kıran veda bölümü defalarca izlenen Aşk-ı Memnu dizisi oyuncuları yeni dizide bir araya geliyor. 

GERÇEK BABA OĞUL OLACAKLAR!

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisi Bir Denizaltı Hikayesi'nde Aşkı Memnu'nun Behlül'ü ile Adnan Bey'i bu sefer gerçek baba oğulu canlandıracak. Aşkı Memnu dizisinde Amca ve yeğeni canlandıran ikili yeni dizide baba ve oğulu canlandıracak.

İkilinin çıkan yeni dizi haberleri sonrası hayranlar Aşkı Memnu dizisi finalinde "Sen benim oğlumdun" repliğini yeniden paylaşmaya başladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@