Aşkın Tarifi Asuman Kimdir? Aşkın Tarifi Asuman gerçek adı ne? Aşkın Tarifi Asuman kaç yaşında? Beran Özel kac yaşında? Beran Özel hangi okuldan mezun? Beran Özel nereli?

Kanal D'nin yeni yaz dizisi Aşkın Tarifi farklı konusu, sıcak mahalle havası ve başarılı oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Aşkın Tarifi dizisi romantik yaz dizilerinden farklı olarak bu sefer fakier bir erkek üzerinden şekillendi. Dizi bu yönüyle dikkatleri üzerine toplarken alkış da aldı.

Kadir Doğulu, Serra Arıtürk, Cem Davran, Alper Saldıran gibi isimlerin yer aldığı Aşkın Tarifi dizisi Pazartesi fena sayılmayan bie izlenme orani elde etti.

Aşkın Tarifi dizisi Asuman kimdir? Aşkın Tarifi Asuman kimdir? Aşkın Tarifi Asuman gerçek adı ne? Aşkın Tarifi Firat'ı terk eden nişanlısı kim?

Aşkın Tarifi dizisinde Doktor Aşk'ı dinleyerek sevgilisi Fırat'ı düğün günü terk eden Asuman geri döndü. Fırat tam unuttum derken acılarla yeniden yüzleşti.

Peki Aşkın Tarifi Asuman kimdir?

Aşkın Tarifi dizisinde Asuman karakterine Beran Özel hayat vermektedir.

Beran Özel Kimdir?
1994 İstanbul doğumludur.  Henüz daha çocukken oyunculuğa ilgi duydu.

İlk olarak ekranlara 2019 yılında Kimse Bilmez isimli dizide Ezgi karakterini canlandırarak adım attı.

Daha sonra Menajerimi Ara dizisine konuk oldu ve son olarak ise Aşkın Tarifi adlı dizide Asuman karakterine hayat verdi.